Feature Image

Coach: Johny Daniels

Ploegverantwoordelijke: Bjorge Claesen
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Topsportschool – 18u30 tot 20u00
Donderdag: Sporthal Topsportschool – 18u30 tot 20u00

Niveau: 4BR
Leeftijdscategorie: 2009-2010
Spelvorm: 5t5

Wedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
19-09-2020 12.00 Femina Habac Sint-Truiden G12 B Orly Hasselt G12 B 42- 48 Trudosporthal DWF
27-09-2020 09.00 Orly Hasselt G12 B BasKet Tongeren G12 C 4- 83 Alverberg DWF
04-10-2020 13.00 Orly Hasselt G12 B Nieuwerkerken G12 A 33- 86 Alverberg DWF
10-10-2020 10.00 L.S.V. Basket Landen G12 A Orly Hasselt G12 B 61- 21 Sporthal Landen (stedelijke stadshal) DWF
18-10-2020 13.00 Orly Hasselt G12 B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 B 57- 42 Alverberg DWF
15-11-2020 00:00 Orly Hasselt G12 B L.S.V. Basket Landen G12 A tba Alverberg DWF
21-11-2020 00:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 B Orly Hasselt G12 B tba Tuinwijk DWF
29-11-2020 00:00 Orly Hasselt G12 B Femina Habac Sint-Truiden G12 B tba Alverberg DWF
05-12-2020 00:00 Nieuwerkerken G12 A Orly Hasselt G12 B tba Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken DWF
20-12-2020 00:00 BasKet Tongeren G12 C Orly Hasselt G12 B tba Pibo DWF
10-01-2021 00:00 Orly Hasselt G12 B Bree Basket G12 C tba Alverberg DWF
16-01-2021 12.00 Femina Habac Sint-Truiden G12 C Orly Hasselt G12 B 78- 40 Trudosporthal DWF
24-01-2021 00:00 Orly Hasselt G12 B DBC Houthalen G12 A tba Alverberg DWF
31-01-2021 00:00 Orly Hasselt G12 B KBBC Zolder vzw G12 A tba Alverberg DWF
06-02-2021 00:00 Nieuwerkerken G12 A Orly Hasselt G12 B tba Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken DWF
28-02-2021 00:00 Orly Hasselt G12 B Bilzerse BC G12 B tba Alverberg DWF
14-03-2021 00:00 Bree Basket G12 C Orly Hasselt G12 B tba Olympia Bree DWF
21-03-2021 00:00 Orly Hasselt G12 B Femina Habac Sint-Truiden G12 C tba Alverberg DWF
27-03-2021 00:00 DBC Houthalen G12 A Orly Hasselt G12 B tba Gemeentelijke Sporthal Lakerveld DWF
18-04-2021 00:00 Orly Hasselt G12 B Nieuwerkerken G12 A tba Alverberg DWF
24-04-2021 00:00 KBBC Zolder vzw G12 A Orly Hasselt G12 B tba Sporthal Zolder DWF
08-05-2021 00:00 Bilzerse BC G12 B Orly Hasselt G12 B tba Sporthal MunsterBilzen DWF

Klassement

Spelers

Brecht Byloos
Maxim Caelen
Iben Claesen
Loic Dupont
Marie Genne
Louis Martens
Hendrik Roosen
Lucas Santermans
Ferre Van Den Bergh
Vince Vandersmissen

Verslagen

Boven