Coach: Kristof van Baekel

Ploegverantwoordelijke: Rudi Ghysenbergh
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Virga Jesse College - 18u30 tot 20u00
Donderdag: Sporthal Alverberg - 18u30 tot 20u00

Niveau: 4 N
Leeftijdscategorie: 2008-2009
Spelvorm: 5t5 - full court

Spelers

Al-Bandar Qusay
Al-Bayati Ibrahim
Bellinkx Sam
Borkelmans Jasper
Borkelmans Lore
Dincer Ege
Dupont Loïc
Espisito William
Genné Marie
Ghysenbergh Dafne
Pallen Lucas
Van Den Bergh Ferre

Wedstrijdkalender

Oefenwedstrijd

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
OR0005700301 Zaterdag 07/09/2019 15:30 Orly Hasselt G12 B Orly Hasselt G12 C 46-62 De Alk

U12 Niveau 4 R2 L

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
ING1242LGH02 Zondag 12/01/2020 17:00 Orly Hasselt B BC Maasmechelen B 38-30 Alverberg
ING1242LGB10 Zondag 19/01/2020 12:00 Orly Hasselt B BBC Pelt A 19-82 Alverberg
ING1242LEG11 Zaterdag 01/02/2020 14:00 K. Vabco Mol BBC B Orly Hasselt B 40-32 Sporthal Rozenberginstituut
ING1242LGD12 Zondag 09/02/2020 15:00 Orly Hasselt B Koninklijke BBC Union Leopolds 71-18 Alverberg
ING1242LCG14 Zondag 16/02/2020 15:00 BasKet Tongeren D Orly Hasselt B Pibo
ING1242LGF08 Zondag 23/02/2020 11:30 Orly Hasselt B Basketbalclub Campinia Dessel- 26-45 Alverberg
ING1242LHG09 Zaterdag 29/02/2020 10:00 BC Maasmechelen B Orly Hasselt B 57-13 Sportcomplex De Helix
ING1242LFG01 Zaterdag 07/03/2020 10:00 Basketbalclub Campinia Dessel- Orly Hasselt B 20-BFOR Sportpark Brasel
ING1242LBG03 Zaterdag 14/03/2020 16:00 BBC Pelt A Orly Hasselt B Campus De Wingerd
ING1242LGA13 Zondag 29/03/2020 09:00 Orly Hasselt B Hades Kiewit BBC A Alverberg
ING1242LDG05 Zaterdag 18/04/2020 11:30 Koninklijke BBC Union Leopolds Orly Hasselt B Sporthal 't Geleeg
ING1242LGE04 Zondag 26/04/2020 09:30 Orly Hasselt B K. Vabco Mol BBC B Sporthal Runkst
ING1242LAG06 Zondag 03/05/2020 15:00 Hades Kiewit BBC A Orly Hasselt B Kiewit
ING1242LGC07 Zondag 10/05/2020 09:00 Orly Hasselt B BasKet Tongeren D Alverberg

U12 Niveau 4 N

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
ING1241NAD04 Zondag 15/09/2019 11:00 BasKet Tongeren G12 C Orly Hasselt G12 B 61-24 Pibo
ING1241NDE03 Zondag 22/09/2019 11:00 Orly Hasselt G12 B Basket Zonhoven G12 C 21-42 Alverberg
ING1241NDF05 Zondag 06/10/2019 11:30 Orly Hasselt G12 B BC Maasmechelen G12 C 42-47 Alverberg
ING1241NDB06 Zondag 13/10/2019 17:00 Orly Hasselt G12 B Basket Lummen G12 C 28-48 Alverberg
ING1241NED08 Zondag 20/10/2019 12:15 Basket Zonhoven G12 C Orly Hasselt G12 B 35-54 Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
ING1241NCD07 Zaterdag 26/10/2019 14:30 Bilzerse BC G12 B Orly Hasselt G12 B 48-40 Sporthal MunsterBilzen
ING1241NBD01 Zaterdag 02/11/2019 12:30 Basket Lummen G12 C Orly Hasselt G12 B 52-27 Sportcomplex Vijfsprong
ING1241NDC02 Zondag 10/11/2019 17:00 Orly Hasselt G12 B Bilzerse BC G12 B 45-35 Alverberg
ING1241NFD10 Zaterdag 23/11/2019 14:00 BC Maasmechelen G12 C Orly Hasselt G12 B 41-52 Sportcomplex De Helix
ING1241NDA09 Zondag 01/12/2019 17:00 Orly Hasselt G12 B BasKet Tongeren G12 C 26-74 Alverberg

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen