Feature Image

Coach: Dirk Smits

Ploegverantwoordelijke: Richard Dupont
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Topsportschool – 20u00 tot 21u30
Donderdag: Sporthal Topsportschool – 20u00 tot 21u30

Niveau: 3 B
Leeftijdscategorie: > 1991
Spelvorm: 5t5 – full court

Spelers

Oefenwedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
20-08-2022 18.00 Hageland United HSE B Orly Hasselt HSE A 45- 53 Sporthal Lubbeek DWF
28-08-2022 09.00 Orly Hasselt HSE A Hageland United HSE B 59- 41 Alverberg DWF
11-09-2022 11.00 Orly Hasselt HSE A BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C 39- 62 Alverberg DWF
17-09-2022 20.30 APK - Alken BBC HSE A Orly Hasselt HSE A 72- 45 De Alk DWF

Bekerwedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
25-09-2022 10.00 Orly Hasselt HSE A Stevoort BBC HSE D 61- 67 Alverberg DWF

Wedstrijden 1° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
01-10-2022 19.00 Bilzerse BC HSE A Orly Hasselt HSE A 67- 71 Sporthal MunsterBilzen DWF
09-10-2022 11.00 Orly Hasselt HSE A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B tba Alverberg DWF
16-10-2022 13.00 Bree Basket HSE C Orly Hasselt HSE A tba Olympia Bree DWF
23-10-2022 18.00 BBC Optima Tessenderlo HSE C Orly Hasselt HSE A tba Sporthal H. Hartinstituut DWF
06-11-2022 11.00 Orly Hasselt HSE A Hades Kiewit BBC HSE E tba Alverberg DWF
13-11-2022 13.00 BBC Croonen Lommel HSE D Orly Hasselt HSE A tba De Souverein Lommel DWF
19-11-2022 18.15 Cosmo Genk BBC HSE B Orly Hasselt HSE A tba SportinGenk PARK DWF
27-11-2022 11.00 Orly Hasselt HSE A Baclo Lommel HSE A tba Sportschool GO! Next DWF
10-12-2022 18.00 BBC Pelt HSE A Orly Hasselt HSE A tba Campus De Wingerd DWF
18-12-2022 11.00 Orly Hasselt HSE A Bilzerse BC HSE A tba Alverberg DWF
15-01-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A Cosmo Genk BBC HSE B tba Alverberg DWF
22-01-2023 11.00 Baclo Lommel HSE A Orly Hasselt HSE A tba De Souverein Lommel DWF
29-01-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A BBC Optima Tessenderlo HSE C tba Alverberg DWF
05-02-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A BBC Pelt HSE A tba Alverberg DWF
26-02-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A Bree Basket HSE C tba Alverberg DWF
04-03-2023 16.30 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B Orly Hasselt HSE A tba Sporthal 't Geleeg DWF
12-03-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A BBC Croonen Lommel HSE D tba Alverberg DWF
19-03-2023 15.00 Hades Kiewit BBC HSE E Orly Hasselt HSE A tba Kiewit DWF

Klassement

Bovenkant