Feature Image

Coach: Dirk Smits

Ploegverantwoordelijke: Richard Dupont
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Topsportschool – 20u00 tot 21u30
Donderdag: Sporthal Topsportschool – 20u00 tot 21u30

Niveau: 3 B
Leeftijdscategorie: > 1991
Spelvorm: 5t5 – full court

Spelers

Lotfi Assecour
Cedric Bils
Tristan Distelmans
George Gidaris-Argyriadis
Andreas Gladines
Michiel Loonen
Yasin Mushtaha
Maikieson Paz
Detlev Rouin
Kevin Triki
Vaydieson Vrutaal

Wedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
12-08-2023 19.30 Orly Hasselt HSE A Dynamo Bertem HSE A 20- 0 BFOR Alverberg DWF
27-08-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A Hageland United HSE B 78- 46 Alverberg DWF
02-09-2023 21.00 Hageland United HSE B Orly Hasselt HSE A 51- 86 Sporta-centrum Tongerlo DWF
10-09-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A BBC Croonen Lommel HSE D 73- 53 Sportschool GO! Next DWF
16-09-2023 18.30 Hades Kiewit BBC HSE C Orly Hasselt HSE A 57- 64 Kiewit DWF
24-09-2023 11.00 Baclo Lommel HSE A Orly Hasselt HSE A 86- 67 De Souverein Lommel DWF
01-10-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A Hasselt BT HSE C 73- 79 Alverberg DWF
06-10-2023 21.00 BBC Pelt HSE A Orly Hasselt HSE A 20- 0 BFOR Campus De Wingerd DWF
14-10-2023 18.15 Cosmo Genk BBC HSE B Orly Hasselt HSE A 64- 78 SportinGenk PARK DWF
22-10-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A BBC Croonen Lommel HSE D 73- 72 Alverberg DWF
04-11-2023 18.00 Nieuwerkerken HSE B Orly Hasselt HSE A 72- 75 Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken DWF
12-11-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C 67- 64 Alverberg DWF
18-11-2023 20.45 Hades Kiewit BBC HSE D Orly Hasselt HSE A 65- 86 Kiewit DWF
26-11-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A BBC As HSE B 93- 40 Alverberg DWF
03-12-2023 15.30 Orly Hasselt HSE A Hasselt BT HSE B 58- 92 Alverberg DWF
09-12-2023 17.30 Hasselt BT HSE C Orly Hasselt HSE A 59- 56 Stedelijke sportschuur Kuringen DWF
17-12-2023 11.00 Orly Hasselt HSE A Baclo Lommel HSE A 62- 76 Alverberg DWF
14-01-2024 14.00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C Orly Hasselt HSE A 53- 35 Tuinwijk DWF
21-01-2024 11.00 Orly Hasselt HSE A Nieuwerkerken HSE B 66- 62 Alverberg DWF
23-01-2024 20.30 Orly Hasselt HSE A Hades Kiewit BBC HSE D 67- 58 Sportschool GO! Next DWF
03-02-2024 19.00 BBC As HSE B Orly Hasselt HSE A 46- 90 Gemeentelijke Sporthal As DWF
18-02-2024 11.00 BBC Pelt HSE A Orly Hasselt HSE A 51- 66 Campus De Wingerd DWF
25-02-2024 11.00 Orly Hasselt HSE A Cosmo Genk BBC HSE B 70- 56 Alverberg DWF
02-03-2024 20.00 BBC Croonen Lommel HSE D Orly Hasselt HSE A 82- 65 De Souverein Lommel DWF
16-03-2024 17.30 Alken BBC HSE A Orly Hasselt HSE A 58- 56 De Alk DWF
24-03-2024 11.00 Orly Hasselt HSE A Alken BBC HSE A 54- 59 Sportschool GO! Next DWF
14-04-2024 09.00 Orly Hasselt HSE A Hasselt BT HSE C 66- 55 Alverberg DWF
21-04-2024 15.00 Helchteren 2020 HSE A Orly Hasselt HSE A tba Sportcentrum Helchteren DWF
28-04-2024 18.00 Hasselt BT HSE C Orly Hasselt HSE A tba Stedelijke sportschuur Kuringen DWF
05-05-2024 09.00 Orly Hasselt HSE A Helchteren 2020 HSE A tba Alverberg DWF

Klassement

Verslagen

Bovenkant