Feature Image

Coach: Vanaeken Frederique

Ploegverantwoordelijke: Arne Engelen
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Donderdag: Sporthal VirgaJesseCollege – 20u00 tot 23u00

Niveau:
Leeftijdscategorie: Alle leeftijden
Spelvorm: 5 tegen 5 – full court

Spelers

Jurn Anthonis
Mario Braekers
Vasile Caisin
Gunther D'haese
Yasmine Daems
Albert Dierickx
Arne Engelen
Yasmine Gielen
Sam Janssens
Cliff Joris
Donald Linsen
Willem Van Calster
Cindy Van Empten

Wedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
01-10-2023 15.00 Rolling Thunders Wetteren ROL A Orly Hasselt ROL A 30- 52 Sportcentrum "De Bosserij" DWF
01-10-2023 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions ROL B Orly Hasselt ROL A 74- 26 Sportcentrum "De Bosserij" DWF
08-10-2023 14.30 Hubo Limburg United ROL B Orly Hasselt ROL A 38- 53 Sportcomplex Herkules DWF
14-10-2023 10.15 Orly Hasselt ROL A CAS Leuven Bears ROL R 40- 12 Alverberg DWF
14-10-2023 13.45 Falco WBA ROL A Orly Hasselt ROL A 32- 35 Alverberg DWF
11-11-2023 11.45 Orly Hasselt ROL A Stella Artois Leuven Bears ROL B 48- 42 Alverberg DWF
11-11-2023 15.15 Orly Hasselt ROL A BC Oostende Basket@Sea ROL B 55- 44 Alverberg DWF
25-11-2023 15.00 Orly Hasselt ROL A Stella Artois Leuven Bears ROL B 46- 46 Sporthal Meulenbroek DWF
20-01-2024 13.00 Orly Hasselt ROL A Wapper vzw ROL A 46- 40 Den Draver DWF
20-01-2024 15.00 Orly Hasselt ROL A Hubo Limburg United ROL B 50- 43 Den Draver DWF
18-02-2024 13.15 Orly Hasselt ROL A Rolling Thunders Wetteren ROL A 51- 39 Warande Wetteren DWF
18-02-2024 15.15 Orly Hasselt ROL A TeleVoIP Zedelgem Lions ROL B 27- 38 Warande Wetteren DWF
03-03-2024 15.00 Stella Artois Leuven Bears ROL B Orly Hasselt ROL A 69- 50 Sportoase Ter Heide, zaal De Meander DWF
24-03-2024 13.00 BC Oostende Basket@Sea ROL B Orly Hasselt ROL A 48- 42 Sporthal Meulenbroek DWF
24-03-2024 16.30 Royal Canter Schaerbeek ROL R Orly Hasselt ROL A 45- 48 Sporthal Meulenbroek DWF
20-04-2024 13.00 Wapper vzw ROL A Orly Hasselt ROL A 46- 51 Den Draver DWF
20-04-2024 15.00 Hubo Limburg United ROL B Orly Hasselt ROL A 0- 20 AFOR Den Draver DWF
18-05-2024 13.45 Stella Artois Leuven Bears ROL B Orly Hasselt ROL A 71- 48 Sportoase Ter Heide, zaal De Meander DWF
18-05-2024 15.30 CAS Leuven Bears ROL R Orly Hasselt ROL A 37- 47 Sportoase Ter Heide, zaal De Meander DWF

Klassement

Verslagen

Bovenkant