Feature Image

Coach: Mark Schoemans

Ploegverantwoordelijke: Tonny Van Baelen
Hulpverantwoordelijke: Arnold Melotte

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Topsportschool – 20u00 tot 21u30
Donderdag: Sporthal Topsportschool – 20u00 tot 21u30

Niveau: 4 A
Leeftijdscategorie: > 1991
Spelvorm: 5t5

Wedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
21-08-2021 18.30 2B|SAFE Tienen HSE C Orly Hasselt HSE B 20- 0 BFOR Sportschuur Tienen DWF
18-09-2021 18.30 Cosmo Genk BBC HSE B Orly Hasselt HSE B 20- 0 BFOR SportinGenk PARK DWF
25-09-2021 18.15 BBC Optima Tessenderlo HSE D Orly Hasselt HSE B tba Sporthal H. Hartinstituut DWF
03-10-2021 09.00 Orly Hasselt HSE B Nieuwerkerken HSE B tba Alverberg DWF
10-10-2021 09.00 Baclo Lommel HSE Z Orly Hasselt HSE B tba De Souverein Lommel DWF
17-10-2021 09.00 Orly Hasselt HSE B Alfa 2000 Achel HSE A tba Alverberg DWF
06-11-2021 19.00 BBC As HSE B Orly Hasselt HSE B tba Gemeentelijke Sporthal As DWF
14-11-2021 09.00 Orly Hasselt HSE B Basket Lummen HSE D tba Alverberg DWF
20-11-2021 18.00 BBC Pelt HSE Z Orly Hasselt HSE B tba Campus De Wingerd DWF
04-12-2021 17.00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE D Orly Hasselt HSE B tba Tuinwijk DWF
12-12-2021 09.00 Orly Hasselt HSE B KBBC Zolder vzw HSE E tba Sportschool GO! Next DWF
16-01-2022 09.00 Orly Hasselt HSE B BBC Optima Tessenderlo HSE D tba Alverberg DWF
22-01-2022 18.00 Nieuwerkerken HSE B Orly Hasselt HSE B tba Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken DWF
06-02-2022 09.00 Orly Hasselt HSE B Baclo Lommel HSE Z tba Alverberg DWF
13-02-2022 17.00 Alfa 2000 Achel HSE A Orly Hasselt HSE B tba De Koekoek DWF
27-02-2022 09.00 Orly Hasselt HSE B BBC As HSE B tba Alverberg DWF
06-03-2022 18.00 Basket Lummen HSE D Orly Hasselt HSE B tba Sportcomplex Vijfsprong DWF
13-03-2022 09.00 Orly Hasselt HSE B BBC Pelt HSE Z tba Alverberg DWF
03-04-2022 09.00 Orly Hasselt HSE B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE D tba Alverberg DWF
10-04-2022 17.00 KBBC Zolder vzw HSE E Orly Hasselt HSE B tba Sporthal Zolder DWF

Klassement

Spelers

Gregory Behin
Damian Brodzinski
Winfried Casters
Nicolas Cox
Arno Melotte
Peter Moonen
Illya Nootens
Thomas Peeters
Mark Schoemans
Bert Steegmans
Joris Van Gossem
David Van Iseghem
David Vanlaer
Maarten Verheyden

Verslagen

Boven