Feature Image

Seizoen: 2023-2024
Coach: Jens Boffin

Ploegverantwoordelijke:
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Topsportschool – 17u00 tot 18u30
Donderdag: Sporthal Topsportschool – 17u00 tot 18u30

Niveau: 4
Leeftijdscategorie: 2014-2015
Spelvorm: 4t4

Spelers

Linus Angeli
Lucas Beckers
Stas Corthals
Evan Claes
Noah Claes
Miel Cortvriendt
Lukas Quintens
Roy Toron
Wim van Soest
Lou Vandereyken
Joris Vandoninck
Bilal Zhoroev

Wedstrijden 1° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
23-09-2023 14.00 BC Lions Genk G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 SportinGenk PARK DWF
01-10-2023 11.00 Orly Hasselt G10 A Hades Kiewit BBC G10 B 1- 1 Alverberg DWF
07-10-2023 13.00 BC Maasmechelen G10 D Orly Hasselt G10 A 1- 1 AFOR Sportcomplex De Helix DWF
15-10-2023 12.00 Hasselt BT G10 C Orly Hasselt G10 A 1- 1 Stedelijke sportschuur Kuringen DWF
22-10-2023 11.00 Orly Hasselt G10 A BBC As G10 B 1- 1 Alverberg DWF
12-11-2023 11.00 Orly Hasselt G10 A BC Lions Genk G10 A 1- 1 Alverberg DWF
19-11-2023 09.00 Orly Hasselt G10 A BC Maasmechelen G10 D 1- 1 BFOR Alverberg DWF
26-11-2023 11.00 Orly Hasselt G10 A Hasselt BT G10 C 1- 1 Alverberg DWF
02-12-2023 11.30 Hades Kiewit BBC G10 B Orly Hasselt G10 A 1- 1 Kiewit DWF
09-12-2023 12.15 BBC As G10 B Orly Hasselt G10 A 1- 1 Gemeentelijke Sporthal As DWF

Wedstrijden 2° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
14-01-2024 12.00 Basket Lummen G10 C Orly Hasselt G10 A 1- 1 Sportcomplex Vijfsprong DWF
21-01-2024 11.00 Orly Hasselt G10 A B.C. Gems Diepenbeek G10 B 1- 1 Alverberg DWF
28-01-2024 11.00 Orly Hasselt G10 A BasKet Tongeren G10 A 1- 1 Alverberg DWF
03-02-2024 15.00 Bilzerse BC G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Sporthal MunsterBilzen DWF
02-03-2024 10.00 BBC As G10 A Orly Hasselt G10 A tba Gemeentelijke Sporthal As DWF
10-03-2024 13.00 Orly Hasselt G10 A Stevoort BBC G10 A tba Alverberg DWF
17-03-2024 09.30 B.C. Gems Diepenbeek G10 B Orly Hasselt G10 A tba Demerstrand DWF
24-03-2024 09.00 Orly Hasselt G10 A Basket Lummen G10 C tba Sportschool GO! Next DWF
14-04-2024 11.00 BasKet Tongeren G10 A Orly Hasselt G10 A tba Pibo DWF
21-04-2024 11.00 Orly Hasselt G10 A Bilzerse BC G10 A tba Sportschool GO! Next DWF
27-04-2024 09.15 Stevoort BBC G10 A Orly Hasselt G10 A tba Sporthal Mariaburcht DWF
05-05-2024 13.00 Orly Hasselt G10 A BBC As G10 A tba Alverberg DWF

Klassement

Bovenkant