Feature Image

Seizoen: 2023-2024
Coach: Yunus Kurtulus

Ploegverantwoordelijke:
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Woensdag: Sporthal VirgaJesseCollege – 18u30 tot 20u00
Vrijdag: Sporthal VirgaJesseCollege – 18u30 tot 20u00

Niveau: —
Leeftijdscategorie: 2006-2007
Spelvorm: 5t5

Spelers

Lenny Corthals
Mayu Guzman Galeano
Vic Herck
Viktor Hustings
Laurens Latet
Tibe Lenaers
Danial Mirsepanj
Wout Peyffers
Jenthe Put
Willem Smeets
Brayane Tchinda
Deniz Tolga
Milan Vreys

Oefenwedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
27-08-2023 09.00 Orly Hasselt J18 A Bilzerse BC J18 A 20- 0 BFOR Alverberg DWF

Bekerwedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
09-09-2023 13.45 Stevoort BBC J18 B Orly Hasselt J18 A 99- 21 Sporthal Mariaburcht DWF
29-10-2023 11.00 Orly Hasselt J18 A Basket Zonhoven J18 A 73- 40 Alverberg DWF
18-02-2024 09.00 Orly Hasselt J18 A Cosmo Genk BBC J18 A 64- 88 Alverberg DWF

Wedstrijden 1° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
17-09-2023 10.00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 B Orly Hasselt J18 A 61- 48 Tuinwijk DWF
24-09-2023 18.00 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 A Orly Hasselt J18 A 56- 41 Sporthal 't Geleeg DWF
01-10-2023 13.00 Orly Hasselt J18 A Peer BBC vzw J18 B 55- 47 Alverberg DWF
07-10-2023 16.00 KBBC Zolder vzw J18 A Orly Hasselt J18 A 39- 52 Olympia Heusden DWF
15-10-2023 14.00 Hasselt BT J18 B Orly Hasselt J18 A 69- 58 Stedelijke sportschuur Kuringen DWF
22-10-2023 13.00 Orly Hasselt J18 A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 B 58- 65 Alverberg DWF
04-11-2023 15.00 Peer BBC vzw J18 B Orly Hasselt J18 A 66- 66 College Peer DWF
12-11-2023 13.00 Orly Hasselt J18 A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 A 36- 36 Alverberg DWF
19-11-2023 13.00 Orly Hasselt J18 A KBBC Zolder vzw J18 A 58- 42 Alverberg DWF
26-11-2023 13.00 Orly Hasselt J18 A Hasselt BT J18 B 69- 45 Alverberg DWF

Wedstrijden 2° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
13-01-2024 09.00 Hasselt BT J18 B Orly Hasselt J18 A 40- 97 Stedelijke sportschuur Kuringen DWF
03-02-2024 13.00 Bilzerse BC J18 A Orly Hasselt J18 A 67- 45 Sporthal MunsterBilzen DWF
11-02-2024 15.00 Orly Hasselt J18 A BBC Optima Tessenderlo J18 A 45- 56 Alverberg DWF
25-02-2024 13.00 Orly Hasselt J18 A L.S.V. Basket Landen J18 A tba Alverberg DWF
02-03-2024 10.00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 B Orly Hasselt J18 A tba Tuinwijk DWF
10-03-2024 09.00 Orly Hasselt J18 A Cosmo Genk BBC J18 B tba Alverberg DWF
24-03-2024 11.00 Orly Hasselt J18 A Hasselt BT J18 B tba Alverberg DWF
13-04-2024 14.00 BBC Optima Tessenderlo J18 A Orly Hasselt J18 A tba Sporthal H. Hartinstituut DWF
21-04-2024 13.00 Orly Hasselt J18 A Bilzerse BC J18 A tba Sportschool GO! Next DWF
27-04-2024 14.00 Cosmo Genk BBC J18 B Orly Hasselt J18 A tba SportinGenk PARK DWF
05-05-2024 09.00 Orly Hasselt J18 A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 B tba Alverberg DWF
11-05-2024 12.00 L.S.V. Basket Landen J18 A Orly Hasselt J18 A tba Sporthal Landen (stedelijke stadshal) DWF

Klassement

Bovenkant