Feature Image

Seizoen: 2023-2024
Coach: Anton Reygel

Ploegverantwoordelijke:
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Woensdag: Sporthal VirgaJesseCollege – 18u30 tot 20u00
Vrijdag: Sporthal VirgaJesseCollege – 18u30 tot 20u00

Niveau: 4
Leeftijdscategorie: 2010-2011
Spelvorm: 5t5

Spelers

Brecht Byloos
Victor Carton
Renzo Guisson
Quinten Milliord
Jesse Nahon
Simon Robeyns
Jérome Rutten
Alik Sargsyan
Dilan Shamoya
Unathi Tillieux
Kasper Van Overmeire
Matéo Vanreppelen
Enes Ysilbag

Bekerwedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
10-09-2023 09.00 Orly Hasselt G14 A BBC As G14 A 42- 71 Sportschool GO! Next DWF
28-10-2023 13.45 Stevoort BBC G14 A Orly Hasselt G14 A 60- 64 Sporthal Mariaburcht DWF
03-12-2023 11.00 BasKet Tongeren G14 A Orly Hasselt G14 A 105- 57 Pibo DWF

Wedstrijden 1° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
16-09-2023 12.30 KBBC Miners Beringen G14 B Orly Hasselt G14 A 42-107 Spectrum College Campus Beringen DWF
01-10-2023 09.00 Orly Hasselt G14 A Basket Lummen G14 C 103- 11 Alverberg DWF
08-10-2023 13.30 Stevoort BBC G14 B Orly Hasselt G14 A 44- 66 Sporthal Mariaburcht DWF
14-10-2023 16.30 Toyota Wouters Diest G14 B Orly Hasselt G14 A 22-111 Sporthal De Prins DWF
22-10-2023 15.00 Orly Hasselt G14 A KBBC Miners Beringen G14 B 87- 35 Alverberg DWF
04-11-2023 11.30 Basket Lummen G14 C Orly Hasselt G14 A 24- 88 Sportcomplex Vijfsprong DWF
19-11-2023 09.00 Orly Hasselt G14 A Stevoort BBC G14 B 49- 49 Alverberg DWF
26-11-2023 15.00 Orly Hasselt G14 A Toyota Wouters Diest G14 B 100- 34 Alverberg DWF

Wedstrijden 2° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
21-01-2024 13.00 Orly Hasselt G14 A Basket Lummen G14 B 87- 40 Alverberg DWF
28-01-2024 11.00 Orly Hasselt G14 A BBC Geel G14 A 66- 85 Alverberg DWF
03-02-2024 15.00 Toyota Wouters Diest G14 A Orly Hasselt G14 A 68- 36 Sporthal De Prins DWF
25-02-2024 11.00 Orly Hasselt G14 A Koninklijke Herentalse BBC G14 B tba Alverberg DWF
02-03-2024 13.00 Peer BBC vzw G14 B Orly Hasselt G14 A tba College Peer DWF
10-03-2024 15.00 Orly Hasselt G14 A BBC Baskas Kasterlee G14 A tba Alverberg DWF
17-03-2024 14.00 Basket Lummen G14 B Orly Hasselt G14 A tba Sportcomplex Vijfsprong DWF
29-03-2024 19.00 BBC Geel G14 A Orly Hasselt G14 A tba Axion DWF
21-04-2024 15.00 Orly Hasselt G14 A Toyota Wouters Diest G14 A tba Sportschool GO! Next DWF
27-04-2024 14.30 BBC Baskas Kasterlee G14 A Orly Hasselt G14 A tba Sporthal De Vlieger DWF
05-05-2024 15.00 Orly Hasselt G14 A Peer BBC vzw G14 B tba Alverberg DWF
11-05-2024 15.00 Koninklijke Herentalse BBC G14 B Orly Hasselt G14 A tba Atheneum De Vesten DWF

Klassement

Bovenkant