Feature Image

Seizoen: 2023-2024
Coach: Johny Daniels

Ploegverantwoordelijke:
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal GoNext – 18u30 tot 20u00
Donderdag: Sporthal GoNext – 18u30 tot 20u00

Niveau: 4
Leeftijdscategorie: 2012-2013
Spelvorm: 5t5 

Spelers

Xian Aengeveld
Dunya Akhonzada
Mamadou Barry
Anass Benkheil
Karas Beshay
Bent Boyden
Keony Derwael
Douwe Groenen
Milan Khalili
Leon Knaepen
Charlie Rombouts
Jeff Stouten

Wedstrijden 1° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
16-09-2023 16.00 Femina Habac Sint-Truiden G12 C Orly Hasselt G12 A 28- 35 Trudosporthal DWF
24-09-2023 14.00 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 C Orly Hasselt G12 A 39- 25 Sporthal 't Geleeg DWF
01-10-2023 13.00 Orly Hasselt G12 A B.C. Gems Diepenbeek G12 C 13- 52 Alverberg DWF
08-10-2023 14.00 Basket Lummen G12 D Orly Hasselt G12 A 40- 20 De Kambergen DWF
14-10-2023 14.00 BC Maasmechelen G12 C Orly Hasselt G12 A 47- 43 Sportcomplex De Helix DWF
22-10-2023 13.00 Orly Hasselt G12 A Femina Habac Sint-Truiden G12 C 56- 16 Alverberg DWF
12-11-2023 13.00 Orly Hasselt G12 A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 C 42- 42 Alverberg DWF
19-11-2023 11.00 Orly Hasselt G12 A Basket Lummen G12 D 15- 66 Alverberg DWF
26-11-2023 13.00 Orly Hasselt G12 A BC Maasmechelen G12 C 28- 32 Alverberg DWF
02-12-2023 14.45 B.C. Gems Diepenbeek G12 C Orly Hasselt G12 A 47- 40 Demerstrand DWF

Wedstrijden 2° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
21-01-2024 13.00 Orly Hasselt G12 A Basket Houthalen G12 B 48- 26 Alverberg DWF
03-02-2024 15.30 Basket Zonhoven G12 C Orly Hasselt G12 A 52- 40 Evenementenhal Den Dijk Zonhoven DWF
11-02-2024 13.00 Orly Hasselt G12 A Bilzerse BC G12 A 39- 28 Alverberg DWF
25-02-2024 09.00 Orly Hasselt G12 A BC Maasmechelen G12 C tba Alverberg DWF
03-03-2024 10.00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 B Orly Hasselt G12 A tba Sporthal Koninklijk Atheneum Sint-Truiden DWF
10-03-2024 11.00 Orly Hasselt G12 A BasKet Tongeren G12 B tba Alverberg DWF
16-03-2024 10.00 Basket Houthalen G12 B Orly Hasselt G12 A tba Gemeentelijke Sporthal Lakerveld DWF
13-04-2024 15.00 Bilzerse BC G12 A Orly Hasselt G12 A tba Sporthal MunsterBilzen DWF
21-04-2024 13.00 Orly Hasselt G12 A Basket Zonhoven G12 C tba Sportschool GO! Next DWF
28-04-2024 11.00 BasKet Tongeren G12 B Orly Hasselt G12 A tba Pibo DWF
05-05-2024 11.00 Orly Hasselt G12 A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 B tba Alverberg DWF
11-05-2024 12.45 BC Maasmechelen G12 C Orly Hasselt G12 A tba Sportcomplex De Helix DWF

Klassement

Bovenkant