Feature Image

Coach: Peter Tournelle

Ploegverantwoordelijke:
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Topsportschool – 17u00 tot 18u30
Donderdag: Sporthal Topsportschool – 17u00 tot 18u30

Niveau: 4BU
Leeftijdscategorie: 2011-2012
Spelvorm: 4t4 – 3/4 court

Wedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
19-09-2020 14.00 Stevoort BBC G10 C Orly Hasselt G10 B 1- 1 Sporthal Mariaburcht DWF
26-09-2020 16.00 L.S.V. Basket Landen G10 A Orly Hasselt G10 B 1- 1 Sporthal Landen (stedelijke stadshal) DWF
04-10-2020 09.00 Orly Hasselt G10 B Nieuwerkerken G10 C 1- 1 Alverberg DWF
10-10-2020 00:00 Femina Habac Sint-Truiden G10 B Orly Hasselt G10 B 1- 1 Trudosporthal DWF
18-10-2020 09.00 Orly Hasselt G10 B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G10 A 1- 1 Alverberg DWF
25-10-2020 09.00 Orly Hasselt G10 B Stevoort BBC G10 C 1- 1 Alverberg DWF
15-11-2020 00:00 Orly Hasselt G10 B Femina Habac Sint-Truiden G10 B 1- 1 Alverberg DWF
21-11-2020 00:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G10 A Orly Hasselt G10 B 1- 1 Tuinwijk DWF
29-11-2020 00:00 Orly Hasselt G10 B L.S.V. Basket Landen G10 A 1- 1 Alverberg DWF
05-12-2020 00:00 Nieuwerkerken G10 C Orly Hasselt G10 B 1- 1 Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken DWF
10-01-2021 12.00 Orly Hasselt G10 B Basket Lummen G10 A 1- 1 Alverberg DWF
16-01-2021 00:00 BBC Optima Tessenderlo G10 A Orly Hasselt G10 B 1- 1 Sporthal H. Hartinstituut DWF
24-01-2021 11.00 Orly Hasselt G10 B Bilzerse BC G10 A 1- 1 Alverberg DWF
31-01-2021 00:00 Orly Hasselt G10 B B.C. Gems Diepenbeek G10 C 1- 1 Alverberg DWF
28-02-2021 00:00 Orly Hasselt G10 B Bree Basket G10 A 1- 1 Alverberg DWF
06-03-2021 00:00 BC Maasmechelen G10 A Orly Hasselt G10 B 1- 1 Sportcomplex De Helix DWF
14-03-2021 00:00 Basket Lummen G10 A Orly Hasselt G10 B 1- 1 Sportcomplex Vijfsprong DWF
21-03-2021 00:00 Orly Hasselt G10 B BBC Optima Tessenderlo G10 A 1- 1 Alverberg DWF
27-03-2021 00:00 Bilzerse BC G10 A Orly Hasselt G10 B 1- 1 Sporthal MunsterBilzen DWF
24-04-2021 00:00 B.C. Gems Diepenbeek G10 C Orly Hasselt G10 B tba Demerstrand DWF
02-05-2021 00:00 Orly Hasselt G10 B BC Maasmechelen G10 A tba Alverberg DWF
08-05-2021 00:00 Bree Basket G10 A Orly Hasselt G10 B tba Olympia Bree DWF

Klassement

Spelers

Dylan Baillien
Mohamed El Massoudi
Jente Ghysenbergh
Sebastian Leysen
Jules Snellings
Evert Sneyers

Verslagen

Boven