Coach: Bart Wouters + Anton Reygel

Ploegverantwoordelijke:
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Virga Jesse College - 20u00 tot 21u30
Donderdag: Sporthal Alverberg - 20u00 tot 21u30

Niveau: 4 H
Leeftijdscategorie: 2002-2003
Spelvorm: 5t5 - fullcourt

Spelers

Peters Thomas
Neto Joao Milton
Rouin Detlev
Dols Noah
Vrutaal Vaydieson
Distelmans Tristan
Noviks-Grasis Aksels
Singh Jashanpreet

Wedstrijdkalender

U18 Niveau 4B R2 I

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
INJ1842IBE07 Zondag 12/01/2020 13:00 Orly Hasselt A BC Maasmechelen A 52-69 Alverberg
INJ1842IAB08 Zaterdag 18/01/2020 17:00 BBC Laakdal A Orly Hasselt A 79-33 Sporthal Laakdal
INJ1842IBC05 Zondag 09/02/2020 09:00 Orly Hasselt A B.C. Gems Diepenbeek A Alverberg
INJ1842IFB04 Zaterdag 15/02/2020 16:30 Peer BBC vzw A Orly Hasselt A 37-71 College Peer
INJ1842IDB06 Zaterdag 22/02/2020 11:00 Hubo Limburg United B Orly Hasselt A 20-0 BFOR Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
INJ1842IBD01 Zondag 08/03/2020 11:30 Orly Hasselt A Hubo Limburg United B 74-43 Alverberg
INJ1842IBF09 Zondag 29/03/2020 13:00 Orly Hasselt A Peer BBC vzw A Alverberg
INJ1842ICB10 Zaterdag 04/04/2020 13:30 B.C. Gems Diepenbeek A Orly Hasselt A Demerstrand
INJ1842IEB02 Zaterdag 18/04/2020 12:00 BC Maasmechelen A Orly Hasselt A Sportcomplex De Helix
INJ1842IBA03 Zondag 26/04/2020 11:30 Orly Hasselt A BBC Laakdal A Sporthal Runkst

U18 Niveau 4 H

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
INJ1841HEB02 Zondag 15/09/2019 09:15 Cosmo Genk BBC J18 B Orly Hasselt J18 A 20-0 BFOR SportinGenk PARK
INJ1841HBA03 Zondag 22/09/2019 13:00 Orly Hasselt J18 A Kon Sint-Truidense Basketbal ( 46-124 Alverberg
INJ1841HFB04 Zaterdag 28/09/2019 10:00 BC Maasmechelen J18 A Orly Hasselt J18 A 73-46 Sportcomplex De Helix
INJ1841HBC05 Zondag 06/10/2019 11:30 Orly Hasselt J18 A B.C. Gems Diepenbeek J18 A 47-56 Alverberg
INJ1841HBD01 Zondag 13/10/2019 13:00 Orly Hasselt J18 A Alfa 2000 Achel J18 A 43-40 Alverberg
INJ1841HAB08 Zaterdag 19/10/2019 11:00 Kon Sint-Truidense Basketbal ( Orly Hasselt J18 A 20-0 BFOR Sporthal Koninklijk Atheneum Sint-Truide
INJ1841HBE07 Zondag 10/11/2019 13:00 Orly Hasselt J18 A Cosmo Genk BBC J18 B 55-92 Alverberg
INJ1841HDB06 Zaterdag 16/11/2019 11:00 Alfa 2000 Achel J18 A Orly Hasselt J18 A 20-0 BFOR De Koekoek
INJ1841HCB10 Zaterdag 23/11/2019 13:30 B.C. Gems Diepenbeek J18 A Orly Hasselt J18 A 46-57 Demerstrand
INJ1841HBF09 Zondag 01/12/2019 13:00 Orly Hasselt J18 A BC Maasmechelen J18 A 63-46 Alverberg

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen