Feature Image

Seizoen: 2022-2023
Coach: Yunus Kurtulus

Ploegverantwoordelijke: Steven Thoelen
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Woensdag: Sporthal VirgaJesseCollege – 18u30 tot 20u00
Vrijdag: Sporthal VirgaJesseCollege – 18u30 tot 20u00

Niveau: 3
Leeftijdscategorie: 2007-2008
Spelvorm: 5t5

Spelers

Matz Hovens
Laurens Latet
Alexander Nootens
Maarten Nootens
Wout Peyffers
Tijmen Pillards
Yantho Pollé
Senne Porta
Stan Thoelen
Ruben Wiertz

Oefenwedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
17-08-2022 19.30 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A Orly Hasselt J16 A 78- 68 Trudosporthal DWF
04-09-2022 11.00 Orly Hasselt J16 A BasKet Tongeren J16 B 84- 26 Sportschool GO! Next DWF
19-02-2023 10.00 Orly Hasselt J16 A Basket Lummen J16 A tba Alverberg DWF

Bekerwedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
11-09-2022 11.00 Orly Hasselt J16 A Cosmo Genk BBC J16 A 38- 58 Alverberg DWF
29-10-2022 15.00 Bilzerse BC J16 A Orly Hasselt J16 A 53- 59 Sporthal MunsterBilzen DWF
07-01-2023 16.00 BasKet Tongeren J16 A Orly Hasselt J16 A 116- 27 Pibo DWF

Wedstrijden 1° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
18-09-2022 11.00 Orly Hasselt J16 A Hasselt BT J16 A 83- 63 Sportschool GO! Next DWF
24-09-2022 13.00 Bree Basket J16 A Orly Hasselt J16 A 28-110 Olympia Bree DWF
01-10-2022 17.00 Peer BBC vzw J16 A Orly Hasselt J16 A 60- 52 College Peer DWF
09-10-2022 15.00 Orly Hasselt J16 A Basket Houthalen J16 A 60- 57 Alverberg DWF
16-10-2022 15.00 Basket Zonhoven J16 B Orly Hasselt J16 A 0- 20 AFOR Evenementenhal Den Dijk Zonhoven DWF
22-10-2022 13.00 Hasselt BT J16 A Orly Hasselt J16 A 58- 64 Stedelijke sportschuur Kuringen DWF
06-11-2022 15.00 Orly Hasselt J16 A Basket Zonhoven J16 B 20- 0 BFOR Alverberg DWF
12-11-2022 14.00 Basket Houthalen J16 A Orly Hasselt J16 A 52- 65 Gemeentelijke Sporthal Lakerveld DWF
20-11-2022 13.00 Orly Hasselt J16 A Peer BBC vzw J16 A 30- 62 Alverberg DWF
27-11-2022 11.00 Orly Hasselt J16 A Bree Basket J16 A 81- 43 Sportschool GO! Next DWF

Wedstrijden 2° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
15-01-2023 13.00 Orly Hasselt J16 A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A 58- 57 Alverberg DWF
21-01-2023 11.15 Clem Scherpenheuvel J16 A Orly Hasselt J16 A 61- 53 Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel DWF
28-01-2023 13.00 Toyota Wouters Diest J16 A Orly Hasselt J16 A tba Sporthal De Prins DWF
04-02-2023 13.30 Stevoort BBC J16 B Orly Hasselt J16 A tba Sporthal Mariaburcht DWF
26-02-2023 13.00 Orly Hasselt J16 A Hasselt BT J16 A tba Alverberg DWF
04-03-2023 16.00 BBC Optima Tessenderlo J16 A Orly Hasselt J16 A tba Sporthal H. Hartinstituut DWF
12-03-2023 13.00 Orly Hasselt J16 A Toyota Wouters Diest J16 A tba Alverberg DWF
18-03-2023 14.00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A Orly Hasselt J16 A tba Trudosporthal DWF
02-04-2023 13.00 Orly Hasselt J16 A Stevoort BBC J16 B tba Alverberg DWF
23-04-2023 13.00 Orly Hasselt J16 A Clem Scherpenheuvel J16 A tba Alverberg DWF
29-04-2023 13.00 Hasselt BT J16 A Orly Hasselt J16 A tba Stedelijke sportschuur Kuringen DWF
07-05-2023 13.00 Orly Hasselt J16 A BBC Optima Tessenderlo J16 A tba Sportschool GO! Next DWF

Klassement

Bovenkant