Coach: M. Timmermans + F. Voordeckers

Ploegverantwoordelijke: Steven Thoelen
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal De Alk - 18u30 tot 20u00
Donderdag: Sporthal Alverberg - 18u30 tot 20u00

Niveau: 4 Q
Leeftijdscategorie: 2006-2007
Spelvorm: 5t5 - fullcourt

Spelers

Herck Vic
Hustings Viktor
Kinnaert Wout
Knaepen Arne
Koenen Arne
Koxha Sybora
Lambeens Mihailo
Latet Laurens
Peyffers Wout
Smeets Willem
Thoelen Sem
Vanderheyden Janne
Wahidi Arsalan

Wedstrijdkalender

Oefenwedstrijd

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
OR0005700101 Zondag 01/09/2019 13:00 Orly Hasselt G14 A Basket Zonhoven G14 A 37-59 De Alk

Beker van Limburg

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
BLIG14PCAB01 Zondag 08/09/2019 11:00 Bilzerse BC G14 A Orly Hasselt G14 A 42-44 Sporthal MunsterBilzen
BLIG14PCBC02 Zondag 03/11/2019 13:30 Orly Hasselt G14 A Koninklijke BBC Union Leopolds 27-67 Sporthal Runkst
BLIG14VR0101 Zondag 05/01/2020 12:00 BC Maasmechelen A Orly Hasselt A 87-24 Sportcomplex De Helix

U14 Niveau 4B R2 T

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
ING1442TBE07 Zondag 12/01/2020 15:00 Orly Hasselt A Cosmo Genk BBC A 44-45 Alverberg
ING1442TAB08 Zaterdag 18/01/2020 11:30 Bree Basket B Orly Hasselt A 43-26 Olympia Bree
ING1442TBC05 Zondag 09/02/2020 11:00 Orly Hasselt A KBBC Zolder vzw A Alverberg
ING1442TFB04 Zaterdag 15/02/2020 15:00 Kon Sint-Truidense Basketbal B Orly Hasselt A Tuinwijk
ING1442TDB06 Zaterdag 29/02/2020 12:30 BBC As A Orly Hasselt A Gemeentelijke Sporthal As
ING1442TBD01 Zondag 08/03/2020 13:30 Orly Hasselt A BBC As A Alverberg
ING1442TEB02 Zaterdag 21/03/2020 12:00 Cosmo Genk BBC A Orly Hasselt A SportinGenk PARK
ING1442TBF09 Zondag 29/03/2020 15:00 Orly Hasselt A Kon Sint-Truidense Basketbal B Alverberg
ING1442TCB10 Zaterdag 04/04/2020 09:00 KBBC Zolder vzw A Orly Hasselt A Sporthal Zolder
ING1442TBA03 Zondag 26/04/2020 09:30 Orly Hasselt A Bree Basket B Sporthal Runkst

U14 Niveau 4 Q

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
INJ1441QEB02 Zondag 15/09/2019 09:00 Cosmo Genk BBC G14 A Orly Hasselt G14 A 52-42 SportinGenk PARK
INJ1441QBA03 Zondag 22/09/2019 15:00 Orly Hasselt G14 A Bree Basket G14 B 27-54 Alverberg
INJ1441QFB04 Zaterdag 28/09/2019 14:00 BC Maasmechelen G14 B Orly Hasselt G14 A 41-42 Sportcomplex De Helix
INJ1441QBC05 Zondag 06/10/2019 13:30 Orly Hasselt G14 A KBBC Zolder vzw G14 A 53-54 Alverberg
INJ1441QBD01 Zondag 13/10/2019 15:00 Orly Hasselt G14 A KBBC Zolder vzw G14 B 46-40 Alverberg
INJ1441QAB08 Zaterdag 19/10/2019 15:00 Bree Basket G14 B Orly Hasselt G14 A 80-28 Olympia Bree
INJ1441QBE07 Zondag 10/11/2019 15:00 Orly Hasselt G14 A Cosmo Genk BBC G14 A 28-60 Alverberg
INJ1441QDB06 Zaterdag 16/11/2019 13:00 KBBC Zolder vzw G14 B Orly Hasselt G14 A 41-44 Sporthal Zolder
INJ1441QCB10 Zaterdag 23/11/2019 09:00 KBBC Zolder vzw G14 A Orly Hasselt G14 A 39-34 Sporthal Zolder
INJ1441QBF09 Zondag 01/12/2019 15:00 Orly Hasselt G14 A BC Maasmechelen G14 B 63-40 Alverberg

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen