Coach: Peter Caelen

Ploegverantwoordelijke: Deborah Motmans
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Sint-Joris - 18u30 tot 20u00
Donderdag: Sporthal De Alk - 18u30 tot 20u00

Niveau: 4 P
Leeftijdscategorie: 2008-2009
Spelvorm: 5t5 - full court

Spelers

Adeyemi Joshua
Caelen Maxim
Herck Axl
Matthyssen Bas
Neven Arne
Pollé Yantho
Teuwens Rik
Van Langenhove Dante
Wiertz Ruben
Zeelmaekers Lowie

Wedstrijdkalender

Oefenwedstrijd

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
OR0005700301 Zaterdag 07/09/2019 15:30 Orly Hasselt G12 C Orly Hasselt G12 B 62-46 De Alk

U12 Niveau 4 R2 M

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
ING1242MDB08 Zondag 05/01/2020 11:30 Orly Hasselt C Basket Zonhoven B 46-51 Alverberg
ING1242MDC02 Zondag 12/01/2020 13:00 Orly Hasselt C BasKet Tongeren C 38-52 Alverberg
ING1242MED10 Zaterdag 18/01/2020 10:00 Cosmo Genk BBC A Orly Hasselt C 43-26 SportinGenk PARK
ING1242MAD04 Zaterdag 01/02/2020 13:00 Kon Sint-Truidense Basketbal B Orly Hasselt C 71-31 Tuinwijk
ING1242MHD14 Zondag 16/02/2020 10:00 B.C. Gems Diepenbeek B Orly Hasselt C 46-46 Demerstrand
ING1242MDE03 Zondag 23/02/2020 09:30 Orly Hasselt C Cosmo Genk BBC A 37-41 Alverberg
ING1242MCD09 Zondag 01/03/2020 09:00 BasKet Tongeren C Orly Hasselt C 52-41 Pibo
ING1242MBD01 Zaterdag 07/03/2020 12:30 Basket Zonhoven B Orly Hasselt C 56-39 Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
ING1242MDF13 Zondag 29/03/2020 17:00 Orly Hasselt C BC Maasmechelen C Alverberg
ING1242MDG05 Zondag 05/04/2020 09:30 Orly Hasselt C DBC Houthalen A Alverberg
ING1242MGD12 Zaterdag 18/04/2020 11:00 DBC Houthalen A Orly Hasselt C Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
ING1242MDA11 Zondag 26/04/2020 13:30 Orly Hasselt C Kon Sint-Truidense Basketbal B Sporthal Runkst
ING1242MFD06 Zaterdag 02/05/2020 10:00 BC Maasmechelen C Orly Hasselt C Sportcomplex De Helix
ING1242MDH07 Zondag 10/05/2020 11:00 Orly Hasselt C B.C. Gems Diepenbeek B Alverberg

U12 Niveau 4 P

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
ING1241PDE03 Zondag 22/09/2019 15:00 Orly Hasselt G12 C Nieuwerkerken G12 B 40-39 Alverberg
ING1241PAD04 Zaterdag 28/09/2019 13:00 Kon Sint-Truidense Basketbal ( Orly Hasselt G12 C 43-45 Tuinwijk
ING1241PDF05 Zondag 06/10/2019 15:30 Orly Hasselt G12 C BasKet Tongeren G12 D 40-42 Alverberg
ING1241PDB06 Zondag 13/10/2019 11:00 Orly Hasselt G12 C Bilzerse BC G12 C 79-22 Alverberg
ING1241PED08 Zaterdag 19/10/2019 12:00 Nieuwerkerken G12 B Orly Hasselt G12 C 26-50 Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken
ING1241PFD10 Zaterdag 26/10/2019 14:00 BasKet Tongeren G12 D Orly Hasselt G12 C 42-26 Pibo
ING1241PDC02 Zondag 10/11/2019 17:00 Orly Hasselt G12 C Femina Habac Sint-Truiden G12 56-24 Alverberg
ING1241PBD01 Zaterdag 16/11/2019 09:30 Bilzerse BC G12 C Orly Hasselt G12 C 23-52 Sporthal MunsterBilzen
ING1241PDA09 Zondag 01/12/2019 11:00 Orly Hasselt G12 C Kon Sint-Truidense Basketbal ( 43-40 Alverberg
ING1241PCD07 Zaterdag 07/12/2019 14:30 Femina Habac Sint-Truiden G12 Orly Hasselt G12 C 18-66 Trudosporthal

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen