Feature Image

Seizoen: 2021-2022
Coach: Johny Daniels

Ploegverantwoordelijke:
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Topsportschool – 18u30 tot 20u00
Donderdag: Sporthal Topsportschool – 18u30 tot 20u00

Niveau: 
Leeftijdscategorie: 2010-2011
Spelvorm: 5t5 

Spelers

Lowie Bongaers
Arthur Bratec
Victor Carton
Iben Claesen
Dries Cosemans
Giel De Vos
Isaac Konan
Sebastian Leysen
Quinten Milliord
Hendrik Roosen
Mauro Vanlokeren

Wedstrijden 1° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
19-09-2021 13.00 Orly Hasselt G12 B Stevoort BBC G12 B 65- 15 Alverberg DWF
25-09-2021 09.30 Nieuwerkerken G12 B Orly Hasselt G12 B 23- 95 Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken DWF
03-10-2021 11.00 Orly Hasselt G12 B Toyota Wouters Diest G12 A 58- 46 Alverberg DWF
09-10-2021 09.15 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A Orly Hasselt G12 B 26- 98 Tuinwijk DWF
17-10-2021 11.00 Orly Hasselt G12 B L.S.V. Basket Landen G12 A 66- 62 Alverberg DWF
23-10-2021 09.15 Stevoort BBC G12 B Orly Hasselt G12 B 24- 52 Sporthal Mariaburcht DWF
14-11-2021 11.00 Orly Hasselt G12 B Nieuwerkerken G12 B 58- 28 Alverberg DWF
21-11-2021 11.00 Orly Hasselt G12 B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A 45- 30 Alverberg DWF
27-11-2021 12.00 L.S.V. Basket Landen G12 A Orly Hasselt G12 B 70- 61 Sporthal Landen (stedelijke stadshal) DWF
05-12-2021 00:00 Toyota Wouters Diest G12 A Orly Hasselt G12 B tba Sporthal De Prins DWF
10-04-2022 10.30 BBC As G12 A Orly Hasselt G12 B 56- 66 Gemeentelijke Sporthal As DWF

Wedstrijden 2° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
16-01-2022 11.00 Orly Hasselt G12 B BasKet Tongeren G12 B 62- 65 Alverberg DWF
06-02-2022 11.00 Orly Hasselt G12 B BBC Optima Tessenderlo G12 A 55- 33 Sportschool GO! Next DWF
20-02-2022 13.00 Orly Hasselt G12 B Bree Basket G12 B 62- 13 Alverberg DWF
26-02-2022 11.00 Alfa 2000 Achel G12 A Orly Hasselt G12 B 40- 56 De Koekoek DWF
05-03-2022 13.30 Stevoort BBC G12 A Orly Hasselt G12 B 57- 48 Sporthal Mariaburcht DWF
13-03-2022 09.00 Orly Hasselt G12 B Stevoort BBC G12 A 54- 45 Alverberg DWF
19-03-2022 09.30 Bree Basket G12 B Orly Hasselt G12 B 39- 59 Olympia Bree DWF
27-03-2022 13.00 BasKet Tongeren G12 B Orly Hasselt G12 B 63- 51 Pibo DWF
10-04-2022 10.30 BBC As G12 A Orly Hasselt G12 B 56- 66 Gemeentelijke Sporthal As DWF
23-04-2022 10.00 BBC Optima Tessenderlo G12 A Orly Hasselt G12 B 54- 50 Sporthal H. Hartinstituut DWF
01-05-2022 11.00 Orly Hasselt G12 B Alfa 2000 Achel G12 A 65- 52 Alverberg DWF

Klassement

Boven