Coach: Johny Daniels

Ploegverantwoordelijke: Bjorge Claesen
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Maandag: Sporthal Sint-Joris - 18u00 tot 19u30
Woensdag: Sporthal Sint-Joris - 18u00 tot 19u30

Niveau: 4 AP
Leeftijdscategorie: 2010-2011
Spelvorm: 4t4 - 3/4 court

Spelers

Wedstrijdkalender

U14 Niveau 4B R2 T

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
ING1042TBE07 Zondag 12/01/2020 15:00 Orly Hasselt C Basket Zonhoven B Alverberg
ING1042TAB08 Zaterdag 18/01/2020 14:30 B.C. Gems Diepenbeek D Orly Hasselt C Demerstrand
ING1042TCB10 Zaterdag 25/01/2020 11:30 Bilzerse BC B Orly Hasselt C Sporthal MunsterBilzen
ING1042TDB06 Zaterdag 01/02/2020 14:00 Cosmo Genk BBC A Orly Hasselt C SportinGenk PARK
ING1042TFB04 Zondag 16/02/2020 12:00 Basket Lummen C Orly Hasselt C Sportcomplex Vijfsprong
ING1042TBC05 Zondag 23/02/2020 13:30 Orly Hasselt C Bilzerse BC B Alverberg
ING1042TBD01 Zondag 08/03/2020 11:30 Orly Hasselt C Cosmo Genk BBC A Alverberg
ING1042TEB02 Zondag 22/03/2020 12:00 Basket Zonhoven B Orly Hasselt C Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
ING1042TBF09 Zondag 29/03/2020 17:00 Orly Hasselt C Basket Lummen C Alverberg
ING1042TBA03 Zondag 05/04/2020 09:30 Orly Hasselt C B.C. Gems Diepenbeek D Alverberg

U10 Niveau 4 AP

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
ING1041APBA03 Zondag 22/09/2019 09:00 Orly Hasselt G10 C B.C. Gems Diepenbeek G10 C 1-1 Alverberg
ING1041APFB04 Zaterdag 28/09/2019 09:30 Koninklijke BBC Union Leopolds Orly Hasselt G10 C 1-1 Sporthal 't Geleeg
ING1041APBC05 Zondag 06/10/2019 09:30 Orly Hasselt G10 C Bilzerse BC G10 B 1-1 Alverberg
ING1041APBD01 Zondag 13/10/2019 09:00 Orly Hasselt G10 C KBBC Zolder vzw G10 A 1-1 Alverberg
ING1041APAB08 Zaterdag 19/10/2019 14:30 B.C. Gems Diepenbeek G10 C Orly Hasselt G10 C 1-1 Demerstrand
ING1041APBE07 Zondag 10/11/2019 09:00 Orly Hasselt G10 C Nieuwerkerken G10 B 1-1 Alverberg
ING1041APDB06 Zaterdag 16/11/2019 15:00 KBBC Zolder vzw G10 A Orly Hasselt G10 C 1-1 Sporthal Zolder
ING1041APCB10 Zaterdag 23/11/2019 13:30 Bilzerse BC G10 B Orly Hasselt G10 C 1-1 Sporthal MunsterBilzen
ING1041APBF09 Zondag 01/12/2019 09:00 Orly Hasselt G10 C Koninklijke BBC Union Leopolds 1-1 Alverberg
ING1041APEB02 Zaterdag 07/12/2019 10:00 Nieuwerkerken G10 B Orly Hasselt G10 C 1-1 Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen