Feature Image

Coach: Anton Reygel

Ploegverantwoordelijke:
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Topsportschool – 17u00 tot 18u30
Donderdag: Sporthal Topsportschool – 17u00 tot 18u30

Niveau: 3 G
Leeftijdscategorie: 2011-2012
Spelvorm: 4t4 – 3/4 court

Wedstrijden

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
05-09-2020 12.00 Nieuwerkerken G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken DWF
12-09-2020 17.00 BasKet Tongeren G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Pibo DWF
20-09-2020 10.00 Basket Lummen G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Sportcomplex Vijfsprong DWF
27-09-2020 09.00 Orly Hasselt G10 A BasKet Tongeren G10 A 1- 1 Alverberg DWF
04-10-2020 11.00 Orly Hasselt G10 A Nieuwerkerken G10 A 1- 1 Alverberg DWF
10-10-2020 15.00 Hasselt BT G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Stedelijke sportschuur Kuringen DWF
25-10-2020 09.00 Orly Hasselt G10 A Basket Lummen G10 A 1- 1 Alverberg DWF
31-10-2020 00:00 Basket Zonhoven G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Evenementenhal Den Dijk Zonhoven DWF
15-11-2020 00:00 Orly Hasselt G10 A Hasselt BT G10 A 1- 1 Alverberg DWF
29-11-2020 00:00 Orly Hasselt G10 A Basket Zonhoven G10 A 1- 1 Alverberg DWF
06-12-2020 00:00 Stevoort BBC G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Sporthal Mariaburcht DWF
13-12-2020 00:00 Orly Hasselt G10 A Stevoort BBC G10 A 1- 1 Alverberg DWF
10-01-2021 10.00 Orly Hasselt G10 A B.C. Gems Diepenbeek G10 A 1- 1 Alverberg DWF
16-01-2021 13.00 Hasselt BT G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Stedelijke sportschuur Kuringen DWF
24-01-2021 09.00 Orly Hasselt G10 A GSG Aarschot G10 A 1- 1 Alverberg DWF
31-01-2021 00:00 Orly Hasselt G10 A BasKet Tongeren G10 A 1- 1 Alverberg DWF
06-02-2021 00:00 Basket Zonhoven G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Evenementenhal Den Dijk Zonhoven DWF
28-02-2021 00:00 Orly Hasselt G10 A Bilzerse BC G10 B 1- 1 Alverberg DWF
06-03-2021 00:00 Hageland United G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Sport'o'droom DWF
13-03-2021 00:00 B.C. Gems Diepenbeek G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Demerstrand DWF
21-03-2021 00:00 Orly Hasselt G10 A Hasselt BT G10 A 1- 1 Alverberg DWF
27-03-2021 00:00 GSG Aarschot G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Stedelijke Sporthal Demervallei DWF
18-04-2021 00:00 Orly Hasselt G10 A Basket Zonhoven G10 A tba Alverberg DWF
25-04-2021 00:00 BasKet Tongeren G10 A Orly Hasselt G10 A tba Pibo DWF
02-05-2021 00:00 Orly Hasselt G10 A Hageland United G10 A tba Alverberg DWF
08-05-2021 00:00 Bilzerse BC G10 B Orly Hasselt G10 A tba Sporthal MunsterBilzen DWF

Klassement

Spelers

Arthur Bratec
Noah Dexters
Isaac Konan
Julian Michiels
Quinten Milliord
Milan Philips

Verslagen

Boven