Feature Image

Seizoen: 2021-2022
Coach: Anton Reygel

Ploegverantwoordelijke:
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Topsportschool – 17u00 tot 18u30
Donderdag: Sporthal Topsportschool – 17u00 tot 18u30

Niveau: —
Leeftijdscategorie: 2012-2013
Spelvorm: 4t4 – 3/4 court

Spelers

Dunya Akhanzada
Mamadou Barry
Karas Beshay
Bent Boyden
Jesus Andrés Cordero
Douwe Groenen
Leon Knaepen
Sofie Roosen
Jeff Stouten
Arthur Van Akelyen

Wedstrijden 1° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
25-09-2021 10.30 Bilzerse BC G10 C Orly Hasselt G10 B 20- 0 BFOR Sporthal MunsterBilzen DWF
03-10-2021 09.00 Orly Hasselt G10 B Nieuwerkerken G10 A 1- 1 Alverberg DWF
10-10-2021 09.30 B.C. Gems Diepenbeek G10 D Orly Hasselt G10 B 1- 1 Demerstrand DWF
17-10-2021 09.00 Orly Hasselt G10 B BasKet Tongeren G10 C 1- 1 Alverberg DWF
23-10-2021 14.00 Femina Habac Sint-Truiden G10 B Orly Hasselt G10 B 1- 1 Trudosporthal DWF
11-11-2021 17.00 BasKet Tongeren G10 C Orly Hasselt G10 B 1- 1 Pibo DWF
14-11-2021 09.00 Orly Hasselt G10 B Bilzerse BC G10 C 1- 1 Alverberg DWF
21-11-2021 09.00 Orly Hasselt G10 B B.C. Gems Diepenbeek G10 D 1- 1 Alverberg DWF
05-12-2021 00:00 Orly Hasselt G10 B Femina Habac Sint-Truiden G10 B tba Alverberg DWF
11-12-2021 00:00 Nieuwerkerken G10 A Orly Hasselt G10 B tba Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken DWF

Wedstrijden 2° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
16-01-2022 09.00 Orly Hasselt G10 B BC Maasmechelen G10 B 1- 1 Alverberg DWF
23-01-2022 00:00 BC Maasmechelen G10 C Orly Hasselt G10 B tba Sportcomplex De Helix DWF
29-01-2022 00:00 Femina Habac Sint-Truiden G10 B Orly Hasselt G10 B tba Trudosporthal DWF
06-02-2022 00:00 Orly Hasselt G10 B Bilzerse BC G10 D tba Sportschool GO! Next DWF
12-02-2022 11.30 Basket Lummen G10 D Orly Hasselt G10 B tba Sportcomplex Vijfsprong DWF
20-02-2022 09.00 Orly Hasselt G10 B Basket Zonhoven G10 C 1- 1 Alverberg DWF
27-02-2022 09.00 Orly Hasselt G10 B BBC As G10 B tba Alverberg DWF
13-03-2022 13.00 Orly Hasselt G10 B BC Maasmechelen G10 C 1- 1 Alverberg DWF
19-03-2022 12.30 BBC As G10 B Orly Hasselt G10 B 20- 0 BFOR Gemeentelijke Sporthal As DWF
26-03-2022 12.00 BC Maasmechelen G10 B Orly Hasselt G10 B 1- 1 Sportcomplex De Helix DWF
03-04-2022 09.00 Orly Hasselt G10 B Femina Habac Sint-Truiden G10 B 1- 1 Alverberg DWF
23-04-2022 14.30 Bilzerse BC G10 D Orly Hasselt G10 B 1- 1 Sporthal MunsterBilzen DWF
01-05-2022 09.00 Orly Hasselt G10 B Basket Lummen G10 D 1- 1 Alverberg DWF
07-05-2022 12.15 Basket Zonhoven G10 C Orly Hasselt G10 B 1- 1 Evenementenhal Den Dijk Zonhoven DWF

Klassement

Boven