Feature Image

Seizoen: 2022-2023
Coach: Jens Boffin

Ploegverantwoordelijke:
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Topsportschool – 17u00 tot 18u30
Donderdag: Sporthal Topsportschool – 17u00 tot 18u30

Niveau: —
Leeftijdscategorie: 2013-2014
Spelvorm: 4t4

Spelers

Dunya Akhonzada
Mamadou Barry
Bent Boyden
Karas Beshay
Ender Dewelf
Finn Dewelf
Lou Fralleoni
Douwe Groenen
Milan Khalili
Leon Knaepen
Lucca Lichtert
Jeff Stouten
Ellie Valkenaers
Zoé Van den Block

Wedstrijden 1° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
24-09-2022 12.00 BC Maasmechelen G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Sportcomplex De Helix DWF
02-10-2022 09.00 Orly Hasselt G10 A B.C. Gems Diepenbeek G10 B 1- 1 Sportschool GO! Next DWF
09-10-2022 09.00 Orly Hasselt G10 A BasKet Tongeren G10 A 1- 1 Alverberg DWF
15-10-2022 10.00 Basket Houthalen G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Gemeentelijke Sporthal Lakerveld DWF
23-10-2022 09.30 B.C. Gems Diepenbeek G10 B Orly Hasselt G10 A 1- 1 Demerstrand DWF
12-11-2022 11.00 BasKet Tongeren G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 Pibo DWF
20-11-2022 09.00 Orly Hasselt G10 A Basket Houthalen G10 A 1- 1 Alverberg DWF
27-11-2022 09.00 Orly Hasselt G10 A Peer BBC vzw G10 A 1- 1 Sportschool GO! Next DWF
03-12-2022 15.00 Peer BBC vzw G10 A Orly Hasselt G10 A 1- 1 College Peer DWF
11-12-2022 09.00 Orly Hasselt G10 A BC Maasmechelen G10 A 1- 1 Alverberg DWF

Wedstrijden 2° ronde

Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag Sporthal DWF
15-01-2023 09.00 Orly Hasselt G10 A Basket Houthalen G10 A 1- 1 Alverberg DWF
21-01-2023 11.00 Bilzerse BC G10 B Orly Hasselt G10 A 1- 1 Sporthal MunsterBilzen DWF
29-01-2023 09.00 Orly Hasselt G10 A Hubo Limburg United G10 A 1- 1 Alverberg DWF
04-02-2023 14.30 B.C. Gems Diepenbeek G10 C Orly Hasselt G10 A tba Demerstrand DWF
12-02-2023 09.00 Orly Hasselt G10 A BC Maasmechelen G10 C tba Alverberg DWF
04-03-2023 15.00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G10 A Orly Hasselt G10 A tba Trudosporthal DWF
12-03-2023 09.00 Orly Hasselt G10 A Stevoort BBC G10 C tba Alverberg DWF
18-03-2023 12.00 Basket Houthalen G10 A Orly Hasselt G10 A tba Gemeentelijke Sporthal Lakerveld DWF
26-03-2023 12.00 BC Maasmechelen G10 C Orly Hasselt G10 A tba Sportcomplex De Helix DWF
02-04-2023 09.00 Orly Hasselt G10 A B.C. Gems Diepenbeek G10 C tba Alverberg DWF
23-04-2023 09.00 Orly Hasselt G10 A Bilzerse BC G10 B tba Alverberg DWF
29-04-2023 13.30 Hubo Limburg United G10 A Orly Hasselt G10 A tba Olympia Bree DWF
07-05-2023 09.00 Orly Hasselt G10 A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G10 A tba Sportschool GO! Next DWF
13-05-2023 09.00 Stevoort BBC G10 C Orly Hasselt G10 A tba Sporthal Mariaburcht DWF

Klassement

Bovenkant