U14 2016-2017

Coach: Peter Tournelle

Ploegverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Virga Jesse College - 18u30 tot 20u00
Donderdag: Sporthal Alverberg - 18u30 tot 20u00

Leeftijdscategorie: 2004-2005-2006

Spelvorm: 5t5 - fullcourt

Spelers

Polus Tim

4

Smeets Willem

5

Karabulut Eren

6

Van Avesaat John

7

Lowist Xavier

8

Peters Thomas

9

Beglik Enes

10

Djabrailov Magomed

11

Distelmans Tristan

12

Wedstrijdkalender

U14 Gemengd Limburg R2 E

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
LIG1432EAH10 Zondag 14/01/2018 11:30 Orly Hasselt BBC Optima Tessenderlo 71-53 Alverberg
LIG1432EBA05 Zaterdag 20/01/2018 11:30 B.C. Gems Diepenbeek B Orly Hasselt 38-93 Demerstrand
LIG1432EGA13 Zaterdag 27/01/2018 14:00 BBC Croonen Lommel D Orly Hasselt 26-59 De Souverein Lommel
LIG1432EAE14 Zondag 04/02/2018 14:00 Orly Hasselt Stevoort BBC B 49-59 Alverberg
LIG1432EAD04 Zondag 11/02/2018 13:30 Orly Hasselt CUVA Houthalen-Helchteren D 102-29 Alverberg
LIG1432EAF02 Zondag 25/02/2018 11:30 Orly Hasselt Basket Zonhoven B Alverberg
LIG1432EHA03 Zaterdag 03/03/2018 10:00 BBC Optima Tessenderlo Orly Hasselt Sporthal H. Hartinstituut
LIG1432EEA07 Zaterdag 10/03/2018 10:00 Stevoort BBC B Orly Hasselt Sporthal Mariaburcht
LIG1432EAB12 Zondag 25/03/2018 11:30 Orly Hasselt B.C. Gems Diepenbeek B Sporthal Runkst
LIG1432EAG06 Zondag 08/04/2018 09:30 Orly Hasselt BBC Croonen Lommel D Alverberg
LIG1432EFA09 Zaterdag 14/04/2018 10:15 Basket Zonhoven B Orly Hasselt Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
LIG1432EDA11 Zaterdag 28/04/2018 13:00 CUVA Houthalen-Helchteren D Orly Hasselt Gemeentelijke Sporthal Lakerveld

U14 Gemengd Limburg R1 D

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
LIG1431DGH02 Zondag 10/09/2017 11:30 Orly Hasselt G14 A Nieuwerkerken G14 B 6-110 Alverberg
LIG1431DGE04 Zondag 24/09/2017 11:30 Orly Hasselt G14 A Bilzerse BC G14 A 37-40 Alverberg
LIG1431DDG05 Zaterdag 30/09/2017 14:00 Hades BBC Hasselt G14 A Orly Hasselt G14 A 71-38 Kiewit
LIG1431DAG06 Zaterdag 07/10/2017 10:15 Basket Zonhoven G14 B Orly Hasselt G14 A 32-67 Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
LIG1431DFG01 Zaterdag 14/10/2017 13:00 BasKet Tongeren G14 B Orly Hasselt G14 A 20-0 Pibo
LIG1431DGC07 Zondag 15/10/2017 11:30 Orly Hasselt G14 A BBC As G14 B 41-52 Alverberg
LIG1431DCG14 Zaterdag 21/10/2017 12:15 BBC As G14 B Orly Hasselt G14 A 52-52 Gemeentelijke Sporthal As
LIG1431DGA13 Zondag 29/10/2017 11:30 Orly Hasselt G14 A Basket Zonhoven G14 B 49-51 Alverberg
LIG1431DGD12 Zaterdag 11/11/2017 09:30 Orly Hasselt G14 A Hades BBC Hasselt G14 A 30-81 Alverberg
LIG1431DEG11 Zaterdag 18/11/2017 10:30 Bilzerse BC G14 A Orly Hasselt G14 A 63-25 Sporthal MunsterBilzen
LIG1431DHG09 Zondag 26/11/2017 15:00 Nieuwerkerken G14 B Orly Hasselt G14 A 102-29 Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken
LIG1431DGF08 Zondag 17/12/2017 11:30 Orly Hasselt G14 A BasKet Tongeren G14 B 25-66 Alverberg

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen