Coach: Anton Reygel

Ploegverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Virga Jesse College - 18u30 tot 20u00
Donderdag: Sporthal Alverberg - 18u30 tot 20u00

Leeftijdscategorie: 2007-2008

Spelvorm: 5t5 - full court

Spelers

Beglik Emre

4

Bleus Wout

5

Corthals Lenny

6

Koxha Sybora

7

Nootens Alexander

8

Nootens Maarten

9

Philips Kaja

10

Pillards Tijmen

11

Reygel Renz

12

Smeets Willem

13

Sneyers Arend

14

Vervalle Tijs

15

Wedstrijdkalender

Beker van Limburg

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
BLIG12161401 Zondag 25/11/2018 15:00 Bree Basket G12 A Orly Hasselt G12 A 103-16 Olympia Bree

U12A Gemengd Limburg R2 C

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
LIG1232CAF02AF Zondag 06/01/2019 13:30 Orly Hasselt G12 A Koninklijke BBC Union Leopolds 39-38 Alverberg
LIG1232CCA01CA Zaterdag 12/01/2019 14:00 Hades BBC Hasselt G12 B Orly Hasselt G12 A 24-36 Kiewit
LIG1232CHA03HA Zaterdag 19/01/2019 16:30 KBBC Miners Beringen G12 B Orly Hasselt G12 A 31-28 Spectrum College Campus Beringen
LIG1232CBA05BA Zaterdag 02/02/2019 14:00 Hades BBC Hasselt G12 A Orly Hasselt G12 A Kiewit
LIG1232CAD04AD Zondag 10/02/2019 09:30 Orly Hasselt G12 A BBC Optima Tessenderlo G12 A Alverberg
LIG1232CEA07EA Zondag 17/02/2019 17:00 BasKet Tongeren G12 D Orly Hasselt G12 A Pibo
LIG1232CAG06AG Zondag 24/02/2019 09:30 Orly Hasselt G12 A Bilzerse BC G12 A Alverberg
LIG1232CAE14AE Zondag 03/03/2019 09:30 Orly Hasselt G12 A BasKet Tongeren G12 D Alverberg
LIG1232CAC08AC Zondag 10/03/2019 11:30 Orly Hasselt G12 A Hades BBC Hasselt G12 B Alverberg
LIG1232CAH10AH Zondag 17/03/2019 12:30 Orly Hasselt G12 A KBBC Miners Beringen G12 B Alverberg
LIG1232CGA13GA Zaterdag 23/03/2019 13:30 Bilzerse BC G12 A Orly Hasselt G12 A Sporthal MunsterBilzen
LIG1232CAB12AB Zondag 31/03/2019 09:30 Orly Hasselt G12 A Hades BBC Hasselt G12 A Alverberg
LIG1232CFA09FA Zaterdag 13/04/2019 11:30 Koninklijke BBC Union Leopolds Orly Hasselt G12 A Sporthal 't Geleeg
LIG1232CDA11DA Zondag 28/04/2019 12:00 BBC Optima Tessenderlo G12 A Orly Hasselt G12 A Sporthal H. Hartinstituut

U12 Gemengd Limburg R1 G

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
LIG1231GHE01 Zaterdag 08/09/2018 16:00 Bilzerse BC G12 B Orly Hasselt G12 A 24-56 Sporthal MunsterBilzen
LIG1231GEB02 Zondag 16/09/2018 09:30 Orly Hasselt G12 A Hasselt BT G12 B 32-38 Alverberg
LIG1231GDE03 Zaterdag 22/09/2018 10:30 BBC Lions Kambergen Zelem-Hale Orly Hasselt G12 A 26-61 De Kambergen
LIG1231GED10 Zondag 30/09/2018 11:30 Orly Hasselt G12 A BBC Lions Kambergen Zelem-Hale 68-19 Alverberg
LIG1231GEF05 Zondag 14/10/2018 11:30 Orly Hasselt G12 A BasKet Tongeren G12 A 26-82 Alverberg
LIG1231GCE06 Zondag 21/10/2018 11:00 Basket Zonhoven G12 B Orly Hasselt G12 A 63-16 Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
LIG1231GEA07 Zondag 04/11/2018 11:30 Orly Hasselt G12 A Basket Lummen G12 C 60-9 Alverberg
LIG1231GAE14 Zondag 11/11/2018 17:00 Basket Lummen G12 C Orly Hasselt G12 A 18-42 Sportcomplex Vijfsprong
LIG1231GFE12 Zaterdag 24/11/2018 14:00 BasKet Tongeren G12 A Orly Hasselt G12 A 83-27 Eburonenhal
LIG1231GEC13 Zondag 02/12/2018 09:30 Orly Hasselt G12 A Basket Zonhoven G12 B 25-47 Alverberg
LIG1231GBE09 Zaterdag 08/12/2018 09:00 Hasselt BT G12 B Orly Hasselt G12 A 35-20 Stedelijke sportschuur Kuringen
LIG1231GEH08 Zondag 16/12/2018 16:30 Orly Hasselt G12 A Bilzerse BC G12 B 41-22 Alverberg

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen