Coach: Anton Reygel

Ploegverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Virga Jesse College - 17u00 tot 18u30
Donderdag: Sporthal Alverberg - 17u00 tot 18u30

Leeftijdscategorie: 2009-2010

Spelvorm: 4t4 - 3/4 court

Spelers

3 Ahmad Malaika
4 Bleus Ruben
5 Kabbabeh Roy
6 Dupont Loïc
7 Genné Marie
8 De Vos Giel
9 Claes Toon
10 Sali Melih
11 Philips Milan
12 Vanbockryck Thibaud
13 Smeets Tibe
15 Mustafawi Davoud

Wedstrijdkalender

U10 4T4 Limburg R2 C

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
LIG1032CEB02EB Zondag 06/01/2019 09:30 Orly Hasselt G10 A Basket Lummen G10 A 1-1 Alverberg
LIG1032CHE01HE Zaterdag 12/01/2019 09:30 Bilzerse BC G10 A Orly Hasselt G10 A Sporthal MunsterBilzen
LIG1032CDE03DE Zondag 20/01/2019 10:00 BBC Optima Tessenderlo G10 A Orly Hasselt G10 A Sporthal H. Hartinstituut
LIG1032CFE12FE Zaterdag 26/01/2019 11:30 Koninklijke BBC Union Leopolds Orly Hasselt G10 A Sporthal 't Geleeg
LIG1032CEF05EF Zondag 03/02/2019 09:30 Orly Hasselt G10 A Koninklijke BBC Union Leopolds Alverberg
LIG1032CEA07EA Zondag 17/02/2019 09:30 Orly Hasselt G10 A Femina Habac Sint-Truiden G10 Alverberg
LIG1032CCE06CE Zaterdag 23/02/2019 09:00 Hasselt BT G10 A Orly Hasselt G10 A Stedelijke sportschuur Kuringen
LIG1032CEH08EH Zondag 10/03/2019 09:30 Orly Hasselt G10 A Bilzerse BC G10 A Alverberg
LIG1032CED10ED Zondag 17/03/2019 09:30 Orly Hasselt G10 A BBC Optima Tessenderlo G10 A Alverberg
LIG1032CEC13EC Zondag 24/03/2019 09:30 Orly Hasselt G10 A Hasselt BT G10 A Sporthal Runkst
LIG1032CBE09BE Zaterdag 13/04/2019 09:30 Basket Lummen G10 A Orly Hasselt G10 A Sportcomplex Vijfsprong
LIG1032CAE14AE Zaterdag 04/05/2019 16:30 Femina Habac Sint-Truiden G10 Orly Hasselt G10 A Trudosporthal

U12 Gemengd Limburg R1 G

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
LIG1031AFE01 Zondag 16/09/2018 09:30 Orly Hasselt B.C. Gems Diepenbeek 1-1 Alverberg
LIG1031AFA07 Zondag 30/09/2018 09:30 Orly Hasselt Stevoort BBC 1-1 Alverberg
LIG1031ABF09 Zondag 07/10/2018 13:00 Hades BBC B Orly Hasselt 1-1 Kiewit
LIG1031AFD10 Zondag 14/10/2018 09:30 Orly Hasselt BC Maasmechelen B 1-1 Alverberg
LIG1031AFC03 Zondag 04/11/2018 09:30 Orly Hasselt Femina Habac Sint-Truiden 1-1 Alverberg
LIG1031AFB04 Zondag 18/11/2018 09:30 Orly Hasselt Hades BBC B 1-1 Alverberg
LIG1031AAF02 Zondag 25/11/2018 11:30 Stevoort BBC Orly Hasselt 1-1 Sporthal Mariaburcht
LIG1031ACF08 Zaterdag 01/12/2018 12:30 Femina Habac Sint-Truiden Orly Hasselt 1-1 Trudosporthal
LIG1031ADF05 Zaterdag 08/12/2018 12:00 BC Maasmechelen B Orly Hasselt 1-1 Sportcomplex De Helix
LIG1031AEF06 Zaterdag 15/12/2018 12:30 B.C. Gems Diepenbeek Orly Hasselt 1-1 Demerstrand

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen