Coach: Mark Schoemans

Ploegverantwoordelijke: Tonny Van Baelen
Hulpverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Virga Jesse College - 20u00 tot 21u30
Donderdag: Sporthal Alverberg - 20u00 tot 21u30

Niveau: 4 A
Leeftijdscategorie: > 1991
Spelvorm: 5t5

Spelers

Casters Winfried

4

Melotte Arno

5

Dirickx Wim

6

Steegmans Bert

7

Van Gossem Joris

8

Thomas Steven

9

Van Iseghem David

10

Nootens Illya

11

Groven Tom

12

Schoemans Mark

13

Behin Gregory

14

Brodzinski Damian

15

Verheyden Maarten

16

Wedstrijdkalender

Beker van Limburg

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
BLIHSEVR0301 Zaterdag 31/08/2019 19:00 Basket Lummen HSE C Orly Hasselt HSE B Sportcomplex Vijfsprong

4e Provinciale Heren Limburg A

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
LIHSE41ABD01 Zondag 08/09/2019 09:30 Orly Hasselt HSE B KBBC Zolder vzw HSE E Sporthal Runkst
LIHSE41AEB02 Zondag 15/09/2019 17:00 KBBC Zolder vzw HSE G Orly Hasselt HSE B Sporthal Zolder
LIHSE41ABG03 Zondag 22/09/2019 09:00 Orly Hasselt HSE B BBC As HSE B Alverberg
LIHSE41AIB04 Zondag 29/09/2019 17:00 BBC As HSE C Orly Hasselt HSE B Gemeentelijke Sporthal As
LIHSE41ABK05 Zondag 13/10/2019 09:00 Orly Hasselt HSE B Bilzerse BC HSE C Alverberg
LIHSE41ABA19 Zondag 20/10/2019 09:30 Orly Hasselt HSE B Basket Zonhoven HSE B Alverberg
LIHSE41AMB20 Zondag 27/10/2019 13:00 Helchteren 2020 HSE B Orly Hasselt HSE B Sportcentrum Helchteren
LIHSE41ABH21 Zondag 03/11/2019 09:30 Orly Hasselt HSE B BBC Kajoba Zolder HSE A Sporthal Runkst
LIHSE41AFB22 Zaterdag 09/11/2019 16:00 KBBC Zolder vzw HSE F Orly Hasselt HSE B Sporthal Zolder
LIHSE41ABF09 Zondag 10/11/2019 09:00 Orly Hasselt HSE B KBBC Zolder vzw HSE F Alverberg
LIHSE41ALB10 Zaterdag 23/11/2019 00:00 Bilzerse BC HSE D Orly Hasselt HSE B Sporthal MunsterBilzen
LIHSE41ABC11 Zondag 01/12/2019 09:00 Orly Hasselt HSE B Hades Kiewit BBC HSE E Alverberg
LIHSE41ANB12 Zaterdag 07/12/2019 16:30 Basket Lummen HSE D Orly Hasselt HSE B Sportcomplex Vijfsprong
LIHSE41ABJ13 Zondag 15/12/2019 09:30 Orly Hasselt HSE B BBC Croonen Lommel HSE D Alverberg
LIHSE41ADB14 Zaterdag 04/01/2020 19:00 KBBC Zolder vzw HSE E Orly Hasselt HSE B Sporthal Zolder
LIHSE41ABE15 Zondag 12/01/2020 09:00 Orly Hasselt HSE B KBBC Zolder vzw HSE G Alverberg
LIHSE41AGB16 Zaterdag 18/01/2020 17:00 BBC As HSE B Orly Hasselt HSE B Gemeentelijke Sporthal As
LIHSE41ABI17 Zondag 26/01/2020 09:00 Orly Hasselt HSE B BBC As HSE C Sporthal Runkst
LIHSE41AAB06 Zondag 16/02/2020 14:45 Basket Zonhoven HSE B Orly Hasselt HSE B Evenementenhal Den Dijk Zonhoven
LIHSE41ABM07 Zondag 23/02/2020 09:00 Orly Hasselt HSE B Helchteren 2020 HSE B Alverberg
LIHSE41AHB08 Zaterdag 07/03/2020 20:00 BBC Kajoba Zolder HSE A Orly Hasselt HSE B Sporthal Bolderberg
LIHSE41ABL23 Zondag 15/03/2020 17:00 Orly Hasselt HSE B Bilzerse BC HSE D Sporthal Runkst
LIHSE41AKB18 Zaterdag 21/03/2020 00:00 Bilzerse BC HSE C Orly Hasselt HSE B Sporthal MunsterBilzen
LIHSE41ABN25 Zondag 29/03/2020 09:00 Orly Hasselt HSE B Basket Lummen HSE D Alverberg
LIHSE41ACB24 Zaterdag 04/04/2020 18:30 Hades Kiewit BBC HSE E Orly Hasselt HSE B Kiewit
LIHSE41AJB26 Zondag 19/04/2020 13:00 BBC Croonen Lommel HSE D Orly Hasselt HSE B De Souverein  Lommel

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen