Coach: Dirk Smits

Ploegverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Virga Jesse College - 20u00 tot 21u30
Donderdag: Sporthal Alverberg - 20u00 tot 21u30

Leeftijdscategorie: > 1991

Spelvorm:

Spelers

Moonen Peter

4

Beglik Mustafa

5

Vanmuysen Gert

6

Triki Kevin

7

Jeunen Steven

9

Loukili Atik

10

Argyriadi George

11

Geelen Bram

13

Pappers Rafael

14

Wedstrijdkalender

Oefenwedstrijd

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
OR0005700201 Zondag 12/08/2018 11:00 Orly Hasselt HSE A BBC ING Heusden HSE A 40-63 Alverberg
OR0005700101 Zondag 26/08/2018 11:30 Orly Hasselt HSE A Basket Zonhoven HSE A 96-66 Alverberg
OR0005700401 Donderdag 30/08/2018 20:15 Orly Hasselt HSE A Cosmo Genk BBC HSE A 55-62 Alverberg
OR0005700301 Donderdag 06/09/2018 20:15 Orly Hasselt HSE A KBBC Zolder vzw HSE B 61-47 Alverberg

Beker van Limburg

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
BLIHSEVR1301 Zaterdag 01/09/2018 19:00 Cosmo Genk BBC C Orly Hasselt A 68-76 SportinGenk PARK
BLIHSE161301 Zondag 30/09/2018 11:30 Orly Hasselt A Optima Tessenderlo A 62-88 Alverberg

3e Provinciale Heren Limburg B

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
LIHSE31BBD01 Zondag 09/09/2018 13:00 BBC Pelt B Orly Hasselt A 36-66 Campus De Wingerd
LIHSE31BDN02 Zondag 16/09/2018 11:30 Orly Hasselt A BC Maasmechelen C 75-46 Alverberg
LIHSE31BGD04 Zaterdag 06/10/2018 20:30 APK - Alken BBC A Orly Hasselt A 58-82 De Alk
LIHSE31BDI05 Zondag 14/10/2018 11:30 Orly Hasselt A Black Sheep Diepenbeek B 73-48 Alverberg
LIHSE31BKD06 Zondag 21/10/2018 11:30 Stevoort BBC D Orly Hasselt A 54-62 Sporthal Mariaburcht
LIHSE31BFD08 Zondag 11/11/2018 17:00 BasKet Tongeren C Orly Hasselt A 42-52 Pibo
LIHSE31BDJ09 Zondag 18/11/2018 11:30 Orly Hasselt A Bilzerse BC B Alverberg
LIHSE31BHD10 Zondag 25/11/2018 14:30 Cosmo Genk BBC B Orly Hasselt A SportinGenk PARK
LIHSE31BDM11 Zondag 02/12/2018 11:30 Orly Hasselt A BBC As A Alverberg
LIHSE31BLD12 Zaterdag 08/12/2018 19:00 Hasselt BT D Orly Hasselt A Stedelijke sportschuur Kuringen
LIHSE31BDE03 Zondag 16/12/2018 11:30 Orly Hasselt A KBBC Zolder vzw C Alverberg
LIHSE31BDC13 Zondag 16/12/2018 11:30 Orly Hasselt A Bree Basket C Alverberg
LIHSE31BDB14 Zondag 06/01/2019 11:30 Orly Hasselt A BBC Pelt B Alverberg
LIHSE31BND15 Zondag 13/01/2019 10:15 BC Maasmechelen C Orly Hasselt A Sportcomplex De Helix
LIHSE31BED16 Zondag 20/01/2019 15:00 KBBC Zolder vzw C Orly Hasselt A Sporthal Zolder
LIHSE31BDG17 Zondag 03/02/2019 11:30 Orly Hasselt A APK - Alken BBC A Alverberg
LIHSE31BID18 Zaterdag 09/02/2019 18:30 Black Sheep Diepenbeek B Orly Hasselt A Demerstrand
LIHSE31BDK19 Zondag 17/02/2019 11:30 Orly Hasselt A Stevoort BBC D Alverberg
LIHSE31BDF21 Zondag 03/03/2019 11:30 Orly Hasselt A BasKet Tongeren C Alverberg
LIHSE31BJD22 Zaterdag 09/03/2019 18:30 Bilzerse BC B Orly Hasselt A Sporthal MunsterBilzen
LIHSE31BDH23 Zondag 17/03/2019 11:30 Orly Hasselt A Cosmo Genk BBC B Alverberg
LIHSE31BMD24 Zaterdag 30/03/2019 19:00 BBC As A Orly Hasselt A Gemeentelijke Sporthal As
LIHSE31BDL25 Zondag 07/04/2019 11:30 Orly Hasselt A Hasselt BT D Alverberg
LIHSE31BCD26 Zondag 14/04/2019 13:00 Bree Basket C Orly Hasselt A Olympia Bree

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen

BBC Stevoort D - Orly Hasselt A

21/10/2018
54 - 62

Fouten : Orly 19, Stevoort 15 Quarters : 13-15, 14-19 (rust 27-34), 15-13, 12-15 Eindstand : 54-62 Afwerking : Peter Moonen, Gert Vanmuysen, Joris Van Gossem 1, Steven Jeunen 7, Atik Loukili 16 (3×3), George Argyriadi 8 (1×3), Bram Geelen 21, Rafael Pappers 2,

Orly Hasselt A - Black Sheep B

14/10/2018
73 - 48

Fouten : Orly 18, Sheep 17 Quarters : 12-6, 15-19 (rust 31-25), 22-5, 24-18 Eindstand : 73-48 Afwerking : Peter Moonen 4, Kevin Triki, Gert Vanmuysen 6 (2×3), Joris Van Gossem 3, Atik Loukili 21 (5×3), George Argyriadi 9 (1×3), Tom Groven 14 (2×3),

APK Alken A - Orly Hasselt A

06/10/2018
58 - 82

Fouten : Orly 19, Alken 26 Quarters : 12-12, 11-15 (rust 23-27), 14-27, 21-28 Eindstand : 58-82 Afwerking : Peter Moonen 6 (2×3), Kevin Triki, Joris Van Gossum 3, Steven Jeunen 14, George Argyriadi 13 (1×3), Bram Geelen 25, Rafael Pappers 18.

Orly Hasselt A - Optima Tessenderlo A

30/09/2018
62 - 82

Fouten : Orly 25, Optima 18 Quarters : 26-19, 15-24 (rust 41-43), 13-17, 8-22 Eindstand : 62-82 Afwerking : Mustafa Beglik, Kevin Triki 1, Joris Van Gossum, Steven Jeunen 4, George Argyriadi 11, Tom Grooven 15, Bram Geelen 17, Rafael Pappers 4.

Orly Hasselt - BC Maasmechelen C

16/09/2018
75 - 46

Fouten : Orly 16, MM 15 Quarters : 14-13, 22-12 (rust 36-25), 20-14, 19-7 Eindstand : 75-46 Afwerking : Peter Moonen 2, Mustafa Beglik, Kevin Triki 9, Joris Van Gossum 12 (2×3),Steven Jeunen 10, George Argyriadi 13, Bram Geelen 13, Rafael Pappers 8,

Pelt B - Orly Hasselt A

09/09/2018
36 - 66

Fouten : Orly 19, Pelt 23 Quarters : 9-20, 15-19 (rust 24-39), 6-8, 6-19 Eindstand : 36-66 Afwerking : Peter Moonen 8, Noah Dols, Kevin Triki 5, Joris Van Gossum 6 (2×3),Steven Jeunen 9 (1×3), George Argyriadi 11 (1×3), Bram Geelen 17, Rafael

Cosmo Genk C - Orly Hasselt A

01/09/2018
68 - 76

Fouten : Orly 19, Cosmo 22 Quarters : 14-6, 17-15 (rust 31-21), 20-28, 17-27 Eindstand : 68-76 Afwerking : Peter Moonen 10 (2×3), Noah Dols 2, Gert Vanmuysen 3 (1×3), Kevin Triki 5, George Argyriadi 21 (1×3), Bram Geelen 17, Rafael Pappers 18.