Categorie: Heren A

Dit was nipt!

Fouten : Orly 19, Stevoort 15 Quarters : 13-15, 14-19 (rust 27-34), 15-13, 12-15 Eindstand : 54-62 Afwerking : Peter Moonen, Gert Vanmuysen, Joris Van Gossem 1, Steven Jeunen 7, Atik Loukili 16 (3×3), George Argyriadi 8 (1×3), Bram Geelen 21, Rafael Pappers 2,

Doorgeduwd in 3° quart.

Fouten : Orly 18, Sheep 17 Quarters : 12-6, 15-19 (rust 31-25), 22-5, 24-18 Eindstand : 73-48 Afwerking : Peter Moonen 4, Kevin Triki, Gert Vanmuysen 6 (2×3), Joris Van Gossem 3, Atik Loukili 21 (5×3), George Argyriadi 9 (1×3), Tom Groven 14 (2×3),

3° quart beslissend.

Fouten : Orly 19, Alken 26 Quarters : 12-12, 11-15 (rust 23-27), 14-27, 21-28 Eindstand : 58-82 Afwerking : Peter Moonen 6 (2×3), Kevin Triki, Joris Van Gossum 3, Steven Jeunen 14, George Argyriadi 13 (1×3), Bram Geelen 25, Rafael Pappers 18.

10 punten voorsprong helpen niet…

Fouten : Orly 25, Optima 18 Quarters : 26-19, 15-24 (rust 41-43), 13-17, 8-22 Eindstand : 62-82 Afwerking : Mustafa Beglik, Kevin Triki 1, Joris Van Gossum, Steven Jeunen 4, George Argyriadi 11, Tom Grooven 15, Bram Geelen 17, Rafael Pappers 4.

2e Helft pas doorgeduwd.

Fouten : Orly 16, MM 15 Quarters : 14-13, 22-12 (rust 36-25), 20-14, 19-7 Eindstand : 75-46 Afwerking : Peter Moonen 2, Mustafa Beglik, Kevin Triki 9, Joris Van Gossum 12 (2×3),Steven Jeunen 10, George Argyriadi 13, Bram Geelen 13, Rafael Pappers 8,

Een stukje cake…

Fouten : Orly 19, Pelt 23 Quarters : 9-20, 15-19 (rust 24-39), 6-8, 6-19 Eindstand : 36-66 Afwerking : Peter Moonen 8, Noah Dols, Kevin Triki 5, Joris Van Gossum 6 (2×3),Steven Jeunen 9 (1×3), George Argyriadi 11 (1×3), Bram Geelen 17, Rafael

BvL 1 ronde verder

Fouten : Orly 19, Cosmo 22 Quarters : 14-6, 17-15 (rust 31-21), 20-28, 17-27 Eindstand : 68-76 Afwerking : Peter Moonen 10 (2×3), Noah Dols 2, Gert Vanmuysen 3 (1×3), Kevin Triki 5, George Argyriadi 21 (1×3), Bram Geelen 17, Rafael Pappers 18.

Zo moet het, maar te laat…

Fouten : Orly 12, Stevoort 17 Quarters : 18-21, 15-21 (rust 33-42), 26-17, 21-16 Eindstand : 80-75 Afwerking : Mike Manirafasha 13, Kevin Triki 6, Steve Jeunen 7, Groven Tom 33 (7×3), Geelen Bram 12, Dami Brodzynski 9 (1×3), Joris Van Gossum

Ooh my god…

Fouten : Orly 24, Gems 23 Quarters : 25-15, 21-5 (rust 46-20), 17-17, 23-16 Eindstand : 86-53 Afwerking : Peter Moonen, Marco Guinon 12, Mike Manirafasha 4 (1×3), Kevin Triki, Storms Bram 7 (1×3), Groven Tom 14 (1×3), Geelen Bram 11, Noah Dols

De kampioen is te sterk…

Fouten : Orly 8, Pelt 20 Quarters : 25-10, 24-10 (rust 49-20), 13-11, 17-16 Eindstand : 79-47 Afwerking : Peter Moonen 4, Marco Guinon 4, Mike Manirafasha 6, Kevin Triki 4, Storms Bram 11 (1×3), Geelen Bram 16, Joris Van Gossum.