Coach: Peter Tournelle

Ploegverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Virga Jesse College - 18u30 tot 20u00
Donderdag: Sporthal Alverberg - 18u30 tot 20u00

Leeftijdscategorie: 2003-2004

Spelvorm: 5t5 - fullcourt

Spelers

4 Karabulut Eren
5 Polus Daan
6 Peters Thomas
7 Leesen Thomas
9 Distelmans Tristan
10 Dols Noah
11 Seurs Goya
12 Kreemers Louis
13 Tagose Brix
14 Beglik Enes
15 Noviks-Grasis Aksels

Wedstrijdkalender

Oefenwedstrijd

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
OR0005700501 Zondag 18/11/2018 11:30 Orly Hasselt Leuven Bears B 45-53 Sporthal Alverberg

Beker van Limburg

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
BLIJ16VR0101 Zondag 07/10/2018 09:30 Orly Hasselt Stevoort BBC B 20-0 BF Alverberg
BLIJ16080801 Zondag 27/01/2019 09:30 Orly Hasselt Stevoort BBC A 46-65 Sporthal Alverberg

U16 Jongens Limburg R2 B

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
LIJ1632BEB02EB Zondag 06/01/2019 11:30 Orly Hasselt J16 A BC Maasmechelen J16 A 45-56 Alverberg
LIJ1632BHE01HE Zaterdag 12/01/2019 14:00 Kon Sint-Truidense Basketbal ( Orly Hasselt J16 A 92-52 Sporthal Koninklijk Atheneum Sint-Truide
LIJ1632BEF05EF Zondag 03/02/2019 13:30 Orly Hasselt J16 A Bree Basket J16 B 59-45 Alverberg
LIJ1632BGE04GE Zaterdag 09/02/2019 11:30 B.C. Gems Diepenbeek J16 A Orly Hasselt J16 A 56-53 Demerstrand
LIJ1632BEA07EA Zondag 17/02/2019 13:30 Orly Hasselt J16 A Basket Lummen J16 A 63-42 Alverberg
LIJ1632BAE14AE Zondag 03/03/2019 13:00 Basket Lummen J16 A Orly Hasselt J16 A 64-65 Sportcomplex Vijfsprong
LIJ1632BEH08EH Zondag 10/03/2019 09:30 Orly Hasselt J16 A Kon Sint-Truidense Basketbal ( 36-104 Alverberg
LIJ1632BBE09BE Zaterdag 23/03/2019 10:00 BC Maasmechelen J16 A Orly Hasselt J16 A Sportcomplex De Helix
LIJ1632BFE12FE Zaterdag 30/03/2019 09:30 Bree Basket J16 B Orly Hasselt J16 A Olympia Bree
LIJ1632BEG11EG Zondag 28/04/2019 11:30 Orly Hasselt J16 A B.C. Gems Diepenbeek J16 A Runkst

U16 Jongens Limburg R1 B

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
LIJ1631BHE01 Zaterdag 08/09/2018 11:30 Cosmo Genk BBC Orly Hasselt 64-28 SportinGenk PARK
LIJ1631BEB02 Zondag 16/09/2018 11:30 Orly Hasselt Hubo Limburg United B 71-40 Alverberg
LIJ1631BDE03 Zaterdag 29/09/2018 16:00 Hades BBC Hasselt C Orly Hasselt 36-47 Kiewit
LIJ1631BED10 Zondag 30/09/2018 09:30 Orly Hasselt Hades BBC Hasselt C 52-50 Alverberg
LIJ1631BEF05 Zondag 14/10/2018 13:30 Orly Hasselt Kon Sint-Truidense Basketbal B 51-90 Alverberg
LIJ1631BAE14 Zaterdag 20/10/2018 13:00 BBC As Orly Hasselt 40-83 Gemeentelijke Sporthal As
LIJ1631BCE06 Zondag 21/10/2018 12:00 BasKet Tongeren B Orly Hasselt 84-31 Pibo
LIJ1631BEA07 Zondag 04/11/2018 11:30 Orly Hasselt BBC As 46-49 Alverberg
LIJ1631BFE12 Zaterdag 24/11/2018 14:00 Kon Sint-Truidense Basketbal B Orly Hasselt 89-26 Tuinwijk
LIJ1631BEC13 Zondag 02/12/2018 09:30 Orly Hasselt BasKet Tongeren B 25-81 Alverberg
LIJ1631BBE09 Zondag 09/12/2018 11:00 Hubo Limburg United B Orly Hasselt 28-55 Sportcentrum Helchteren
LIJ1631BEH08 Zondag 16/12/2018 14:30 Orly Hasselt Cosmo Genk BBC 33-96 Alverberg

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen