Coach: Dirk Smits

Ploegverantwoordelijke:

Trainingen:
Dinsdag: Sporthal Virga Jesse College - 20u00 tot 21u30
Donderdag: Sporthal Alverberg - 20u00 tot 21u30

Leeftijdscategorie: > 1991

Spelvorm:

Spelers

Wedstrijdkalender

Oefenwedstrijd

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
OR0005700201 Zondag 12/08/2018 11:00 Orly Hasselt HSE A BBC ING Heusden HSE A Alverberg
OR0005700101 Zondag 26/08/2018 11:30 Orly Hasselt HSE A Basket Zonhoven HSE A Alverberg
OR0005700401 Donderdag 30/08/2018 20:15 Orly Hasselt HSE A Cosmo Genk BBC HSE A Alverberg
OR0005700301 Donderdag 06/09/2018 20:15 Orly Hasselt HSE A KBBC Zolder vzw HSE B Alverberg

Beker van Limburg

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
BLIHSEVR1301 Zaterdag 01/09/2018 19:00 Cosmo Genk BBC C Orly Hasselt A SportinGenk PARK

3e Provinciale Heren Limburg B

# Datum Uur Thuisploeg Bezoekers Resultaat Sporthal
LIHSE31BBD01 Zondag 09/09/2018 13:00 BBC Pelt B Orly Hasselt A Campus De Wingerd
LIHSE31BDN02 Zondag 16/09/2018 11:30 Orly Hasselt A BC Maasmechelen C Alverberg
LIHSE31BDE03 Zondag 30/09/2018 11:30 Orly Hasselt A KBBC Zolder vzw C Alverberg
LIHSE31BGD04 Zaterdag 06/10/2018 20:30 APK - Alken BBC A Orly Hasselt A De Alk
LIHSE31BDI05 Zondag 14/10/2018 11:30 Orly Hasselt A Black Sheep Diepenbeek B Alverberg
LIHSE31BKD06 Zondag 21/10/2018 11:30 Stevoort BBC D Orly Hasselt A Sporthal Mariaburcht
LIHSE31BFD08 Zondag 11/11/2018 17:00 BasKet Tongeren C Orly Hasselt A Pibo
LIHSE31BDJ09 Zondag 18/11/2018 11:30 Orly Hasselt A Bilzerse BC B Alverberg
LIHSE31BHD10 Zondag 25/11/2018 14:30 Cosmo Genk BBC B Orly Hasselt A SportinGenk PARK
LIHSE31BDM11 Zondag 02/12/2018 11:30 Orly Hasselt A BBC As A Alverberg
LIHSE31BLD12 Zaterdag 08/12/2018 19:00 Hasselt BT D Orly Hasselt A Stedelijke sportschuur Kuringen
LIHSE31BDC13 Zondag 16/12/2018 11:30 Orly Hasselt A Bree Basket C Alverberg
LIHSE31BDB14 Zondag 06/01/2019 11:30 Orly Hasselt A BBC Pelt B Alverberg
LIHSE31BND15 Zondag 13/01/2019 10:15 BC Maasmechelen C Orly Hasselt A Sportcomplex De Helix
LIHSE31BED16 Zondag 20/01/2019 15:00 KBBC Zolder vzw C Orly Hasselt A Sporthal Zolder
LIHSE31BDG17 Zondag 03/02/2019 11:30 Orly Hasselt A APK - Alken BBC A Alverberg
LIHSE31BID18 Zaterdag 09/02/2019 18:30 Black Sheep Diepenbeek B Orly Hasselt A Demerstrand
LIHSE31BDK19 Zondag 17/02/2019 11:30 Orly Hasselt A Stevoort BBC D Alverberg
LIHSE31BDF21 Zondag 03/03/2019 11:30 Orly Hasselt A BasKet Tongeren C Alverberg
LIHSE31BJD22 Zaterdag 09/03/2019 18:30 Bilzerse BC B Orly Hasselt A Sporthal MunsterBilzen
LIHSE31BDH23 Zondag 17/03/2019 11:30 Orly Hasselt A Cosmo Genk BBC B Alverberg
LIHSE31BMD24 Zaterdag 30/03/2019 19:00 BBC As A Orly Hasselt A Gemeentelijke Sporthal As
LIHSE31BDL25 Zondag 07/04/2019 11:30 Orly Hasselt A Hasselt BT D Alverberg
LIHSE31BCD26 Zondag 14/04/2019 13:00 Bree Basket C Orly Hasselt A Olympia Bree

Klassement

Het actuele klassement kan geraadpleegd worden op de site van de Vlaamse Basketballiga.

Verslagen